به گزارش هنرآنلاین، اسرافیل علمداری، قائم مقام شبکه آموزش با اعلام این خبر افزود: طبق توافقات صورت گرفته، برنامه‌ی شبانگاهی "رادیو هفت" تا پایان سال 92 از شبکه آموزش پخش می‌شود.

وی اظهار کرد: برنامه‌ی "رادیو هفت" در سال آینده به لحاظ ساختاری مانند گذشته روی آنتن خواهد رفت اما در بخش محتوایی تغییراتی خواهد داشت و آیتم‌های جدیدی به برنامه اضافه خواهد شد.

قائم مقام شبکه آموزش بیان کرد: این برنامه همچنان با هدف آرامش شبانه به مخاطبان در ساعات پایانی شب از شبکه آموزش روی آنتن خواهد رفت.

بر اساس این گزارش ایسنا، منصور ضابطیان پیش از این درباره‌ی تداوم «رادیو هفت» گفته بود: این برنامه قطعا تا پایان سال 91 ادامه خواهد داشت اما برای ادامه آن در سال آینده هنوز تصمیمی نگرفته‌ایم؛ البته ما خودمان دوست داریم برنامه را تمام کنیم اما از ترس بینندگانمان برنامه را تا پایان سال ادامه خواهیم داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش سیما، بهترین برنامه در نظرسنجی امسال یکی از هفته‌نامه‌های وابسته به صداوسیما، برنامه "رادیو‌ هفت" به تهیه‌کنندگی منصور ضابطیان و محمد صوفی معرفی شده است.

همچنین "رادیو هفت" در سال‌های اخیر علاوه بر پربیننده بودن در اکثر نظرخواهی‌ها، یکی از برنامه‌های منتخب منتقدان و کارشناسان بوده است.