به گزارش خبرگزاری هنر ایران، بهروز مفید تهیه کننده سریال " اتاقی روی تپه" با اعلام این خبر افزود: بیژن امکانیان از بازیگران مطرح کشورمان است که با ایشان برای بازی در سریال " اتاقی روی تپه" به توافق رسیده ایم و انشاءا... در اپیزود های باقی مانده به ایفای نقش خواهند پرداخت.

مفید درباره نقشی که امکانیان ایفاگر آن خواهد بود گفت: امکانیان نقش جانبازی را دارد که در شرایط سخت زندگی به سر می برد، وی برای سپری کردن آخرین روزهای زندگی اش به دل طبیعت می رود . در این بین ماجراهای برایش پیش می آید؛ که این ماجراها داستان یکی از اپیزودهای اتاقی روی تپه را شکل می دهد.

وی درباره آخرین وضعیت پروژه اش گفت: در حال حاضر بیش از 85 درصد از تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی در شمال کشور به پایان رسیده است.

مفید با بیان این که تصویربرداری اتاقی روی تپه به کارگردانی داریوش یاری در روستای لسکوکلایه در حال انجام است، افزود: تصویربرداری این مجموعه از ۱۸ آذر در لاهیجان آغاز شده و همه داستان های این سریال به شکل تک اپیزودی روایت می شوند.

وی تصریح کرد: فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی را جابر قاسمعلی نوشته و در هر قسمت از این مجموعه یک قهرمان وارد قصه می شود.

مفید گفت: تصویربرداری این سریال که د ر 15 قسمت 45 دقیقه‌ای به سفارش گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه دو تولید می‌شود ، تا پایان اسفند ادامه خواهد داشت. در " اتاقی روی تپه" فاطمه گودرزی ،مهران رجبی، همایون ارشادی، زیبا بروفه، عباس آتش سرو، مانا پاک سرشت، امیر نوری، امین امینی، علی کوهپایه حقی، طوفان مهردادیان، سیروس همتی، فرهاد بشارتی، ساقی زینتی، مازیار رضازاده، دانیال خوش سیما و مهرداد بخشی به ایفای نقش می پردازند.

از دیگر عوامل سازنده این مجموعه تلویزیونی می توان به علی خلیلی (مجری طرح و مدیر تولید) منصور وثوقی (، مدیر برنامه ریزی)، سامان تفرشی (دستیار اول کارگردان)، لیلی مرادی (منشی صحنه ) ، علی رفیع پور (عکاس)، حمید رحیم زاده (تصویربردار)، امید قربانی (صدابردار)، شهرام خلج ( طراح گریم)، مهدی سعیدی (طراح صحنه و لباس) و سیدمسعود مهدوی و سجاد رحمانی (مدیر تدارکات) اشاره کرد.

پایان پیام 401/33