به گزارش هنر آنلاین، مهناز افشار با ساخت فیلم با گوشی تلفن همراه در بخش نگاه هنرمند اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران حضور خواهد داشت.

مهناز افشار که با فیلم های "چه خوبه که برگشتی" به کارگردانی داریوش مهرجویی و "هیچ کجا هیچ کس" به کارگردانی ابراهیم شیبانی در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد، با استفاده از گوشی تلفن همراه فیلم می سازد. این بازیگر موفق سینما برای بازی در فیلم "سعادت آباد" به کارگردانی مازیار میری، "سیمرغ بلورین نقش مکمل زن" را از سی امین جشنواره فیلم فجر (1390) دریافت نموده است.

"بهترین بازیگر نقش اول زن" از دید انجمن منتقدان سینمای ایران (1391) و "دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن بخش نگاه نو" در سی امین جشنواره فیلم فجر (1390) برای بازی در فیلم "برف روی کاج ها" به کارگردانی پیمان معادی، از دیگر جوایز ارزشمند مهناز افشار است. مهناز افشار که فیلم "یه عاشقانه ساده" به کارگردانی سامان مقدم را روی پرده سینما دارد، در حال تمرین تئاتری به کارگردانی "صابر ابر" است. تئاتر "21 بار مردن در 30 روز" اواخر بهمن ماه امسال در تماشاخانه استاد سمندریان به روی صحنه خواهد رفت. بخش غیر رقابتی نگاه هنرمند در کنار سه بخش رقابتی، در جشنواره فیلم و عکس همراه تهران برگزار خواهدشد. مهلت ارسال اثر برای این جشنواره تا پایان اسفندماه و از طریق سایت جشنواره به آدرس www.tfpf.mobi خواهدبود.

پایان پیام//