به گزارش هنرآنلاین، فیلم های سینمایی "برلین 7- " ساخته رامتین لوافی‌پور و تهیه کنندگی سیامک پورشریف ، فیلم سینمایی «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» به کارگردانی محمد هادی کریمی و تهیه کنندگی علی لدنی و فیلم سینمایی "آفتاب، مهتاب ، زمین" به کارگردانی و تهیه کنندگی علی قوی تن از فیلم های موسسه رسانه های تصویری می باشند که به بخش مسابقه این رویداد سینمایی راه یافتند.

فیلم "برلین 7- " و " آفتاب، مهتاب، زمین" فیلم هایی می باشند که موسسه رسانه های تصویری درتولید آن مشارکت داشته و«فیلم بشارت به یک شهروند هزاره سوم» محصول و تولید موسسه رسانه های تصویری می باشد.

فیلم "برلین 7- " با بازی توم بیشاپز، مصطفی زمانی، مسعود رایگان، کارولین ایشهورن، حلیما ایلتر، سمیر فوکس، مریم عباس، کریستین ویکتور کوینه، فیلمی ضدجنگ است که زندگی چند مهاجر از کشورهای مختلف را روایت می‌کند.

"بشارت به یک شهروند هزاره سوم" با حضور بازیگرانی چون حمید فرخ نژاد، هنگامه قاضیانی، نیکی کریمی، مهدی احمدی، امیرحسین آرمان، بیتا فرهی و ... داستانی اجتماعی دارد که به مسائل و مشکلاتی که در جامعه وجود دارد، می‌پردازد. و همچنین فیلم" آفتاب، مهتاب، زمین" با بازی صدف بهشتی، مهسا معرفتی، حسین محمدیان، شادی محمدپور، محمود مرتضائی، توحید رستمی و دنیا نجفی، یک ملودرام اجتماعی و درباره دختر دانشجویی می باشد که بخشی از خاطرات کودکی خود را مرور می‌کند.

پایان پیام//