به گزارش خبرنگار هنرآنلاین، انتشارات روشنگران و مطالعات زنان که طی دوسال گذشته ضمنِ رونمایی از تازه های نشر به نمایشنامه خوانی از آثار بهرام بیضایی در دفتر روشنگران اقدام کرده، تصمیم دارد در روز سه شنبه 26 دی ماه به خوانش از نمایشنامه "آرش" بهرام بیضایی که پیش از این بخشی از آن در مراسمِ رونمایی از آخرین اثرِ پژوهشیِ هنرمند در خانه هنرمندان اجرا شده بود، بپردازد.

انتشارات روشنگران در ماههای اخیر و برای ایجاد آشنایی بیشتر مخاطبان با آثار بیضایی هرازگاه جلسات روخوانی نمایشنامه های وی را برگزار می کند. این نمایشنامه روایتی است بازآفرینی شده از زندگی آرش کمانگیر، قهرمان افسانه‌‌ای ایرانیان، که توانست با رها کردن یک تیر مرز بین ایران و توران را تعیین کند.علاوه براین کتاب "معرفت شناسی فمینیستی" از دیدگاه "لیندا مارتین آلکوف" به تالیف مریم روایی و همچنین کتاب چیزهای ضروری از "استیفن کینگ" با برگردانی از سهیلا فرزین نژاد تازه ترین آثارِ منتشرشده در روشنگران است که در این برنامه رونمایی خواهند شد.

این برنامه سه شنبه 26 دی ماه ساعت 4 در دفتر انتشارات روشنگران و مطالعات زنان واقع در خیابان یوسف آباد، میدان فرهنگ (خیابان 33)، نبش آماج، شماره 21 برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/