به گزارش آنلاین، به دلیل طولانی شدن مراحل فنی برخی فیلم‌های منتخب دو بخش سودای سیمرغ و نگاه نو فیلم های رزرو این دو بخش به مرحله مسابقه اضافه شدند.

روابط عمومی سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با اعلام این خبر افزود: از آن جایی که پیش بینی می‌شود تعدادی از فیلم‌های بخش مسابقه به دلیل طولانی شدن مراحل فنی در زمان مقرر به دبیرخانه نرسند و تاکید و اصرار دفتر جشنواره بر تنظیم جدول نمایش فیلم‌ها بدون تغییر و با توجه استقبال هیئت انتخاب به درخواست دبیر جشنواره، پنج فیلم رزرو به بخش مسابقه اضافه می‌شود.

برپایه این خبر، عناوین فیلم‌ها به این ترتیب اعلام شد: «عقاب صحرا (مهرداد خوشبخت)»، «آسمان زرد کم‌عمق (بهرام توکلی)»، «فرزند چهارم (وحید موساییان)»، «ترنج(مجتبی راعی) در بخش مسابقه سینمای ایران وفیلم «تاج محل» به کارگردانی دانش اقباشاوی در بخش مسابقه فیلم‌های اول (نگاه نو)».

شایان ذکر است جدول برنامه نمایش فیلم‌ها اواخر دی‌ماه روی سایت سامانه فروش بلیط قرار خواهد گرفت.

سازمان سینمایی کشور، مقارن با سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، سی و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را در قالب مسابقه سینمای ایران و جهان از تاریخ 12 لغایت 22 بهمن ماه 1391 به دبیری محمدرضا عباسیان برگزار می‏نماید.