به گزارش هنرآنلاین ، تصویر برداری مجموعه تلویزیونی "زمانه" اسفندماه سال گذشته در تهران آغاز شده و تمامی لوکیشن های این فیلم در تهران فیلمبرداری شده است.

"زمانه" به تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه و کارگردانی حسن فتحی درسی و پنج قسمت ساخته شده است.

"زمانه" داستانی است درباره قضاوت، تاوان و بخشش؛ قصه آدم هایی که دیگران را در معرض قضاوت قرار می دهند و باید تاوان سنگینی برایش بپردازند.

سریال قصه ای اجتماعی دارد و داستانش حول محور دو جوان می گذرد که با کارهای خود اتفاقات اصلی این سریال را رقم می زنند؛ پسر جوانی به نام ˈبهزاد)حمید گودرزی) که عموی پولداری به نام ˈحسام (حسین محجوب) دارد، قرار است با دختر عموی خود (پریناز ایزدیار) ازدواج کند، اما رازی برای او برملا می شود که زندگی اش را دچار تغییراتی می کند. علیرضا کاظمی نگارش این مجموعه تلویزیونی را برعهده داشته است.

بازیگرانی که در این مجموعه به ایفای نقش پرداختند عبارتند از : حمید گودرزی، حسین محجوب، مهرانه مهین ترابی، پری ناز ایزدیار، هومن برق نورد و شهرام قائدی در آن ایفای نقش می کنند.

رویا میرعلمی، حسین مهری، آیدا فقیه زاده، تبسم هاشمی، فریبا متخصص، معصومه آقاجانی، ویدا جوان، صبا آقاجانی، حشمت آرمیده و بهنام قربانی نیز از دیگر بازیگران این مججوعه تلویزیونی هستند.

حسن فتحی ساخت سریال های موفقی از جمله "در مسیر زاینده رود"، "مدار صفر درجه"، "میوه ممنوعه"، " پهلوانان نمی میرند" ، "شب دهم" را در کارنامه خود دارد.

پایان پیام/