به گزارش خبرنگار هنرآنلاین ، فصل اول سریال «میلیاردر» هر شب ساعت ۲۲:۱۵ و تکرار آن ساعت ۱۵: ۱۵ شنبه تا چهارشنبه از شبکه یک سیما پخش می شود . علیرضا امینی کارگردانی فصل اول این سریال را برعهده دارد.

داستان این سریال ۵۰ قسمتی درباره پسری به نام بهادر است که برای پیداکردن کار به هر دری می زند تا اینکه در شرکتی بزرگ و خانوادگی استخدام می شود . در این شرکت همه اهل زدو بند هستند و اغلب از جایگاه شان سوء استفاده می کنند. بهادر ساده دل ناخواسته با خیلی از این افراد در می افتد که ماجراهای طنز زیبایی را به همراه می آورد .

محمدرضا شریفی نیا ایفاگر نقش اصلی این مجموعه تلویزیونی می باشد. و سامان گوران بازیگر طنز خنده بازاز نیز یکی از نقش های اصلی را ایفا می کند.

بازیگران این سریال عبارتند از: علی پیردوست در نقش دایی هوشنگ، زهیر یاری در نقش بهمن، سحر زکریا در نقش آذر خواهر بهمن و دختر فرجام، محمدرضا شریفی نیا در نقش فرجام رییس شرکت، عاطفه رضوی در نقش سیمین زن فرجام، علیرضا کمالی نژاد در نقش منصور داماد فرجام، نیما شاهرخ شاهی در نقش تیرداد پسر بزرگ، مجید مظفری در نقش ولی پدر بهادر، آرام جعفری در نقش شیرین خواهر بهادر، رامین راستاد در نقش خسرو داماد ولی و فریبا نادر نقش قدیم .

عوامل پشت دوربین میلیاردر نیز عبارتند از: رضا میهن دوست: نویسنده / رامین عباسی زاده: تهیه کننده/ علیرضا امینی:کارگردان/ اسماعیل آقاجانی : تصویر برداری/ صدابردار: علی کیان ارثی/ گریم: شهرام خلج/ طراح صحنه : امیرحسین حداد/ طراح لباس: هانیه امیدی/ مدیر تدارکات: حیدر زرقومی/ مدیر تولید: سحر مصیبی/ تدوین: رضا مطهری، صداگذار: نادر بادامچی/ عکاس: حسن ناهی/ دستیار یک و برنامه ریز: علی جناب/ دستیار یک فیلمبردار: محمد حیدری .

پایان پیام /