مهدی رحمانی کارگردان فیلم سینمایی " پنهان " در گفت و گو با هنرآنلاین در باره وضعیت اکران فیلم عنوان کرد: اکران فیلم طبق توافق پخش کننده فیلم بنیاد سینمایی فارابی قرار است از صبح چهارشنبه در گروه سینمایی افریقا انجام شود و پخش کننده فیلم همچنان مشغول مذاکره با تعداد بیشتری از سینماها است وبتدریج اکران فیلم در شهرهای بزرگ آغاز می‌شود

سازنده " دیگری " در باره کارکردن با بازیگران مطرح و نام آشنا در فیلمهایش گفت: به کارکردن با بازیگران مطرح و نام آشنا در فیلم هایم علاقه دارم. در فیلم " دیگری "هم از محمد رضا فروتن در یک نقش متفاوت آدم روستایی و راننده وانت استفاده کردم. در فیلم "پنهان" چون فیلم فضای شهری دارد از بازیگرانی مثل فریبرز عرب نیا و آنا نعمتی در قالب های آدمهای شهری خاص استفاده کردم و همکاری خوبی با من داشتند و کارکردن با سوپر استارها لذت بخش است.

رحمانی در باره وضعیت تبلیغ و اطلاع رسانی فیلم متذکر شد: آنوس و تیزر فیلم توسط بهروز داودی و میثم مولایی ساخته شده است و طبق قرار دادی که با صدا و سیما بسته شده است . از روز چهارشنبه تیزرهای فیلم از شبکه ها ی مختلف پخش می‌شود. مرتضی آکوچیان پوستر فیلم را طراحی کرده است.

این کارگردان در باره مخاطبان فیلم "پنهان" گفت: مخاطب فیلم جوانها و طبقه متوسط جامه هستند و خوشبختانه سوتفاهماتی که حوزه هنری با این فیلم داشت در جلسات مشترکی که داشتیم از بین رفت.

فیلم "پنهان" روایتگر تنهایی انسان کلان شهرها و جوامع مدرن بشری است. فریبرز عرب نیا، آنا نعمتی، بابک حمیدیان و فتانه ملک محمدی بازیگران و سعید ملکان طراح چهره پردازی و تورج منصوری مدیر فیلمبرداری در این فیلم به تهیه کنندگی محسن علی اکبری حضور دارند .

پایان پیام/