به گزارش خبرنگار سینمایی هنرآنلاین، اکران فیلم‌های "ضدگلوله"، "بی‌خداحافظی" و "کلاه قرمزی و بچه ننه" از صبح روز گذشته 26 مردادماه به صورت محدود در سالن‌های سینمای تهران آغاز شده است. این در حالی است که اختلافات بسیار بین حوزه هنری و شورای صنفی نمایش و ممانعت شورا از اکران فیلم "کلاه قرمزی و بچه ننه" در سینمای استقلال حوزه هنری و حذف سرگروهی سینمای آزادی باعث شد که شهرداری تهران نیز از در اختیار گذاشتن پردیس هاس سینمایی به فیلم های اکران عید فطر خودداری کند.

علی سرتیپی تنها پخش کننده‌ای که در عید سعید فطر سه فیلم درحال اکران دارد؛ با اعلام این مطلب گفت: اکران فیلم‌های "ضد گلوله"، "بی‌خداحافظی" و "کلاه قرمزی و بچه ننه" از صبح روز گذشته با یک روز تاخیر در سالن‌های سینمای تهران آغاز شده است.

وی ادامه داد: دو فیلم "ضدگلوله" و "بی‌خداحافظی" در ۲۰ سالن سینمایی همزمان اکران شده است و در روزهای آینده تعداد سالن‌های آن افزایش پیدا می‌کند.

همچنین اکران فیلم "کلاه قرمزی و بچه ننه" در ۶ سینما آغاز شده و این فیلم در گروه سینمایی قدس نیز اکران خواهد شد.کلاه قرمزی و بچه ننه» در روز اول اکرانش در 9 سینما 42 میلیون تومان فروخت.

علی سرتیپی مدیرعامل فیلمیران همچنین گفت: اکران فیلم از پنج‌شنبه در سینماهای اریکه، فرهنگ، قدس، شکوفه،زندگی، ماندانا، جوان، عصر جدید و فلسطین آغاز شد که با استقبال بسیار خوبی همراه بوده است.وی از اضافه‌ شدن سینما‌های جی، ناهید، پارس، کارون و موزه سینما از فردا شنبه خبر داد.

سرتیپی هم‌چنین با اشاره به فروش دو فیلم «ضدگلوله» و «بی‌خداحافظی» در روز اول اکرانشان گفت: «ضدگلوله» در 18 سینما نزدیک به پنج میلیون فروش داشته و «بی‌خداحافظی» در 19 سینما، 9 میلیون تومان فروخته است.

لازم به یادآور است، فیلم سینمایی "بی‌خداحافظی" در گروه سینمایی آفریقا جایگزین فیلم سینمایی "خوابم می‌آد" ساخته رضا عطاران شده است. همچنین فیلم سینمایی "کلاه قرمزی و بچه ننه" جایگزین فیلم سینمایی "همه چی آرومه" و فیلم سینمایی "ضد گلوله" در گروه سینمایی عصر جدید جایگزین فیلم سینمایی "نامزد آمریکایی من" ساخته داوود توحیدپرست شد.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی "ضد گلوله" با نام‌های قبلی "غیر مجاز" و "بزن بریم بهشت" در اواسط دهه 60 و اوج دوران جنگ اتفاق می‌افتد و مردی حدودا 50 ساله در تهران مشغول قاچاق نوارهای لس‌آنجلسی و فیلم‌های ویدئویی است.

او در اثر یک اتفاق در می‌یابد که توموری در سر دارد و تا دو ماه دیگر بیشتر زنده نخواهد ماند. او برای اینکه پس از مرگش نامی از او باقی بماند و خانواده‌اش هم منتفع شوند تصمیم می‌گیرند برای دستیابی به این اهداف به جبهه برود و شهید شود اما هر چه تلاش می‌کند شهادت برای او دست نیافتنی خواهد بود.

مهدی هاشمی، مسعود کرامتی، ژاله صامتی، سعید آقاخانی، محسن کیایی، بهشاد شریفیان، علی کوچکی، امیر عزیزی، پوریا رحیمی، زهره بختیاری، ملودی آرام‌نیا، مسعود انتظاری، محمد حاج حسینی، علی گلزاده، علی زمانی، علیرضا رشیدی، کاظم نجارزاده، یوسف قلیچ و مهدی فقیه در این ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم سینمایی "بی‌خداحافظی" نیز داستان سه جوان را روایت می‌کند که هر کدام برای رسیدن به هدفی از بندر عباس عازم تهران می‌شوند.

رضا صادقی، محمدرضا فروتن، پگاه آهنگرانی، شقایق فراهانی، مژگان بیات، افشین هاشمی، پیام دهکردی، کوروش تهامی، همایون ارشادی، هومن برق‌نورد، پرویز سیرتی، مریم بوبانی، ترلان پروانه، مجید جعفری، احمد پورعظمتی، ضیاء شجاعی‌مهر در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سومین قسمت از فیلم "کلاه‌قرمزی" نیز داستان شیطنت‌های پسرعمه‌‌زاست که کلاه‌قرمزی و آقای مجری را به دردسر می‌اندازد و ماجرای جدیدی پیش می‌آید که منجر به ورود مهمان ناخوانده‌ای می‌شود.

حمید جبلی، ایرج طهماسب، خسرو احمدی، مهدی باطبی، عیسی یوسفی‌پور، بهادر مالکی، بنفشه صمدی، پوپک مظفری، داود دلقندی، سورن مناچکیان، پویان طباطبایی، محمد بهرانی، قاسم قباخلو، بهرام بهنوید و … در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.