به گزارش هنرآنلاین، تعداد فیلم‌های سینمایی در نظر گرفته شده برای این ایام به غیر از شبکه نمایش، تعداد 27 فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن دیدنی با عناوین؛ "دو فیلم با یک بلیط"، "کاخ تنهایی"، "آخرین روز ماه"، "رباعی"، "سفر ناتمام"، "آلزایمر"، "عمارت فرنگی"، "به صرف شربت و شیرینی"، "کلیک"، "دایه مکفی"، "گلبهار"، "عاشقی در وقت اضافه"، "منظومه"، "ده رقمی"، "وایات ارپ"، "قاعده بازی"، "لارستان30/6 صبح"، "نامه‌های خیس"، "آدم برفی‌ها"، "شرط اول"، "پاک کننده"، "سواران طوفان"، "قهرمانان شرور نیستند"، "صخره"، "نیمکتی برای دو نفر"، "هیش"، "ایکی سلطان" است، که روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه، 28،29و30مردادماه از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران، شما، قرآن و معارف سیما و نمایش پخش می‌شود.

اطلاعات فیلم ها به تفکیک شبکه ها به شرح ذیل است:

شبکه یک

دو فیلم با یک بلیط: فیلم سینمایی "دو فیلم با یک بلیط" به کارگردانی داریوش فرهنگ، 30 دقیقه بامداد روز شنبه 28 مردادماه از شبکه یک سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی مهدی هاشمی‌، داریوش فرهنگ و افسانه بایگان آمده: یک کارگردان بعد از سال‌ها دوری از کشور، برمی‌گردد تا نخستین فیلم خود را بسازد. هنرپیشه اول مرد فیلم بر اثر سانحه‌ای نمی‌تواند به کارش ادامه دهد. فیلم باید به موقع به جشنواره برسد و کارگردان بعد از جستجوی بسیار، فروشنده دوره گردی را پیدا می‌کند که شباهت زیادی به هنرپیشه فیلم دارد. بنابراین کارگردان تصمیم می‌‌گیرد از وجود فروشنده دوره گرد در فیلم استفاده کند.

کاخ تنهایی: فیلم تلویزیونی "کاخ تنهایی" به کارگردانی محمدرضا ورزی و تهیه‌کنندگی علی لدنی‌، شنبه 28 مردادماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. این فیلم از ابتدای حکومت رضاخان پهلوی اول تا سقوط پهلوی دوم با شروع انقلاب اسلامی تا سال 1357 را روایت می‌کند. لیلا بلوکات، احمد نجفی‌، امیرمهدی کیا‌، میرطاهر مظلومی و یلدا قشقایی در فیلم تلویزیونی "کاخ تنهایی" به ایفای نقش پرداختند.

آخرین روز ماه: ساعت30 دقیقه بامداد روز یکشنبه 29 مردادماه فیلم تلویزیونی "آخرین روز ماه" به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی مهدی گلی‌زاده روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود. در خلاصه داستان فیلم آمده: بهروز مردی کلاش است که یکبار دچار حادثه عجیب و غریبی می‌شود. او پیوسته در زمان حال (اکنون) گرفتار است. بهروز از پدرزنش 50 میلیون تومان پول می‌خواهد تا طلب خود را به طلبکاران بپردازد. همسرش با مادرزن هماهنگ می‌کند و پدرزن موافقت می‌کند تا این پول را بپردازد، اما هر روز که بهروز از خواب بیدار می‌شود، این حادثه به یک صورت متفاوت اتفاق می‌افتد. امیرجعفری‌، ریما رامین فر و شهره سلطانی درفیلم تلویزیونی "آخرین روز ماه" به عنوان بازیگران اصلی بازی کرده اند.

رباعی: فیلم تلویزیونی "رباعی" یکشنبه 29 مردادماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم آمده: کمال طراوت مجری یک برنامه تلویزیونی است که با مادر پیرش زندگی می‌کند. کمال در یکی از برنامه‌های خود با دختری چهل ساله به نام رباعی آشنا می‌شود. مادر که مرگ را نزدیک می‌بیند به او مهلت می‌دهد دختری را برای ازدواج انتخاب کند. اما وقتی کمال، رباعی را معرفی می‌کند مادر به مخالفت می‌پردازد. مدتی بعد طرح تلویزیونی جدید آقای طراوت تصویب می‌شود. در این برنامه که باز هم نوعی مشاعره است و طراوت شعری را به رباعی نسبت می‌دهد و در برنامه برنده می‌شود. اما چون شعر در واقع متعلق به مدیر شبکه است باعث رسوایی و ناراحتی می‌شود. علیرضا خمسه‌، شمسی فضل‌اللهی، ناصر گیتی‌جاه، شهره سلطانی و جمشید گرگین در فیلم تلویزیونی "رباعی" به کارگردانی محسن دامادی به ایفای نقش پرداختند.

سفر ناتمام: ساعت30 دقیقه بامداد روز دوشنبه 30 مردادماه فیلم سینمایی "سفر ناتمام" به کارگردانی "جیانگ لوی"‌، محصول سال2008 کشور چین از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. داستان فیلم با بازی "وی فان" و "وینپی جو" از این قرار است که "لائوسو" و "ایگزا ایگزا" زن و مرد جوانی هستند که به طور اتفاقی با هم آشنا می‌شوند. زن که حال مناسبی ندارد توسط مرد به منزلش رسانده می‌شود، اما زن او را از خانه اش بیرون می‌اندازد و وسایل او در خانه جا می‌ماند، در عین حال موبایل زن نیز در جیب مرد جا می‌ماند. چند روز بعد زن برای پس گرفتن موبایلش که حاوی اطلاعات مهمی است به مرد زنگ می‌زند و آنها با هم قرار می‌گذارند، اما تبهکارانی که در تعقیب زن هستند آنها را غافلگیر کرده و مرد نیز در ماجرای درگیری و تعقیب و گریز زن وارد می‌شود.

آلزایمر: فیلم سینمایی "آلزایمر" دوشنبه 30 مردادماه ساعت 16 روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود. فیلم سینمایی "آلزایمر" ماجرای زنی به نام آسیه است که همسر خود را در سانحه تصادف از دست داده و چون تاکنون هیچ اثری از او یافت نشده، هر ساله در روزنامه آگهی می‌دهد. تا اینکه با آمدن مردی ناشناس که مدعی است همسر آسیه می‌باشد، مشکلات جدیدی در زندگی آسیه به وجود می‌آید، زیرا آسیه ایمان دارد این مرد همسر اوست که پس از سانحه تصادف دچار آلزایمر شده است. فیلم سینمایی "آلزایمر" به کارگردانی احمدرضا معتمدی و با بازی فرامرز قریبیان، مهدی هاشمی، مهتاب کرامتی و مهران احمدی در سال 1388ساخته شده است.

شبکه دو

عمارت فرهنگی: فیلم تلویزیونی "عمارت فرنگی" به کارگردانی محمدرضا ورزی و تهیه‌کنندگی علی لدنی شنبه 28 مردادماه ساعت16:10 از شبکه دو سیما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی سعید نیکپور، احمد نجفی، محمد مطیع، حسین محجوب و سپیده گلچین خواهید دید: دولت بریتانیا تصمیم به تغییر حکومت می‌گیرد و اردشیر ریپورتر، رضاخان میر‌پنج را برای این کودتا انتخاب می‌کند. پس از کودتای رضاخان او وزیر جنگ می‌شود و برای سرکوب نهضت جنگل با سپاهیانش به گیلان می‌رود، اما علیرغم توافقاتی که انجام می‌شود، عهد شکنی نموده و دست به کشتار جنگلی‌ها می‌زند. به صرف شربت و شیرینی: فیلم تلویزیونی "به صرف شربت و شیرینی" به کارگردانی هادی مقدم‌دوست و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی‌، یکشنبه 29 مردادماه ساعت17:30 ازشبکه دوسیما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی عباس غزالی، نفیسه روشن، عزت‌الله مهرآوران و فرهاد شریفی، خواهید دید: امید و فیروزه با هم به یک تئاتر رفته‌اند به نام به صرف شربت و شیرینی، داستان تاثیرگذار آن تئاتر روی فیروزه اثری جدی می‌گذارد. فیروزه هم مانند زن و شوهر آن تئاتر تصمیم می‌گیرد که یک عروسی ساده و ارزان بگیرد و برای بقیه پول‌هایشان که قرار است اضافه بیاید. تصمیم‌های خیرخواهانه دیگری می‌گیرد‌، اما امید که روحیاتش شبیه روحیات فیروزه نیست از این تصمیم می‌ترسد.

کلیک: فیلم سینمایی "کلیک" به کارگردانی "فرانک کوراسی" و تهیه‌کنندگی "جک گیاراپوتو"‌، محصول سال2006 کشور آمریکا‌، یکشنبه 29 مردادماه ساعت23 از شبکه دو پخش می‌شود. داستان فیلم در مورد "مایکل نیومن" مرد جوانی است که به همراه همسرش "دونا" و دو فرزندش زندگی متوسطی دارد. "مایکل" همیشه به دنبال داشتن شرایط و وضیت بهتری در زندگی است و به نوعی هیچگاه از شرایطی که در حال حاضر بر زندگیش حاکم است رضایت ندارد. اوضاع به همین منوال ادامه دارد تا اینکه مردی به نام "مارتی" به او کنترلی می‌دهد که به وسیله آن می‌تواند در دنیای اطرافش تصرف نماید و آن را بر طبق میل و خواسته خودش تغییر دهد. علاوه بر این، به وسیله آن کنترل "مایکل" امکان سفر در زمان را نیز می‌یابد و می‌تواند از آنچه در گذشته برایش رخ داده و یا آنچه در آینده در انتظار اوست با خبر شود.

دایه مک‌فی : فیلم سینمایی "دایه مک‌فی" به کارگردانی "کرک جونزو" تهیه‌کنندگی "لینسی دوران"، محصول سال2005 کشورهای فرانسه‌، انگلیس و آمریکا، دوشنبه 30 مردادماه ساعت17:30 از شبکه دو پخش خواهد شد. داستان فیلم از این قرار است که؛ آقای "سِدریک براون" صاحب 7 فرزند است که به تازگی همسر خود را از دست داده است، وی تصمیم می‌گیرد برای مراقبت از فرزندانش پرستاری استخدام نماید، اما هر پرستاری که برای این کار می‌آید بخاطر شیطنت‌های بچه‌ها فراری شده و خانه را ترک می‌کند، وضعیت به همین منوال ادامه دارد تا اینکه پرستاری به نام "مک فی" به خانه آنها می‌آید، این پرستار دارای چهره زشت و ناخوشایندی است و از بدو ورود احساس بدی در بچه‌ها ایجاد می‌کند. آنها طبق معمول تصمیم می‌گیرند با شگردهای خود "مک‌فی" را نیز فراری دهند، غافل از اینکه او قدرتمندتر از آنهاست. "پاول لوسکیو"، "کوین کوریگان" و "اشلی تایلر" در فیلم سینمایی "دایه مک‌فی" بعنوان بازیگران اصلی بازی کرده‌اند.

شبکه سه

گلبهار: فیلم سینمایی "گلبهار" شنبه 28مردادماه ساعت23 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم آمده: اسد که دو سال سربازی‌اش تمام شده به روستای خود برمی‌گردد و او در چند روز اول به خاطر بیکاری و گشتن با دوستانش‌، پدرش به او پیشنهاد می‌دهد که به جای او به پست خانه برود و اسد در پست مشغول به کار می‌شود و کارش نامه بردن به روستاهای اطراف است. اسد نامه‌ای را به دست یکی از دختران روستا می‌رساند که گلبهار نام دارد و پیش عمویش در روستا زندگی می‌کند. اسد از روی حسادت نامه‌های گلبهار را به دستش نمی‌رساند‌، چون نامه‌های گلبهار از طرف حبیب آقا می‌آید. بالاخره اسد به پدرش می‌گوید که به خواستگاری گلبهار برود‌، ولی باباش می‌گوید الان زود است. ارژنگ امیرفضلی، اسماعیل سلطانیان و مهران رجبی در فیلم سینمایی "گلبهار" به کارگردانی محمد ابراهیم معیری و تهیه‌کنندگی پوران درخشنده بازی کرده‌اند.

عاشقی در وقت اضافه: فیلم تلویزیونی "عاشقی در وقت اضافه" یکشنبه 29 مردادماه ساعت11:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم آمده: پسری به نام سامان که با دو خواهر و پدر معتادش زندگی می‌کند و خودش قبلا در کار کیف دزدی بوده است‌، عاشق دختری به نام افسانه می‌شود. وقتی او تصمیم می‌گیرد به خواستگاری افسانه برود خود را مهندس و پدرش را جراح قلب معرفی می‌کند. افسانه هم که با عمه و دو پسرعمه‌اش زندگی می‌کند مجبور می‌شود تا راجع به پسرعمه‌هایش و مدرک تحصیلی آنها دروغ بگوید. پسرعمه‌های افسانه عاشق دو خواهر سامان می‌شوند و تصمیم می‌گیرند تا اعتیاد را ترک کنند. حامد وحید‌، سوگل طهماسبی و صدرالدین حجازی درفیلم سینمایی "عاشقی در وقت اضافه" به کارگردانی و تهیه‌کنندگی صمد یاری به ایفای نقش پرداخته‌اند.

منظومه: فیلم سینمایی "منظومه" به کارگردانی "تاکاشی یامازاکی"‌، محصول سال2009 کشور ژاپن‌، یکشنبه 29مردادماه ساعت14:30 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم با بازی "تشویوشی کاساناگی" آمده: "شین چی کاواکامی" پسر هفت ساله‌ای است که بر اثر یک اتفاق (خواندن یک نامه) به پانصد سال قبل برمی‌گردد. او وارد شهر کاسوگا شده است. همزمان با ورود او‌، راهزنان افسر ارشد شهر "ماتابه‌ای جی ری" را هدف قرار داده‌اند. اما با حضور "شین چی تی" آنها به خطا می‌رود. "ماتابه"‌، "شین چی" را به کاخ بانو "رن هم" و پدرش می‌برد.

ده رقمی: فیلم سینمایی "ده رقمی" به کارگردانی همایون اسعدیان و تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی‌، دوشنبه 30مرداد ماه ساعت11:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان آمده است: فیروز سیزده یک دزد خرده پا می‌باشد که به نحسی معروف است. او ناخواسته درگیر سرقت حرفه‌ای یک فرش نفیس می‌شود. او در میان این حادثه با دختری آشنا می‌شود که طی حوادثی دختر او را وادارمی کند تا فرش را تحویل موزه فرش دهند. جواد رضویان‌، بهنوش بختیاری‌، رضا فیض نوروزی‌، مهران رجبی در فیلم سینمایی "ده رقمی" ایفای نقش کرده‌اند.

وایات ارپ: فیلم سینمایی "وایات ارپ" به کارگردانی "لارنس کاسدان"‌، محصول سال1994 کشورآمریکا‌، دوشنبه30 مردادماه ساعت14:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. داستان این فیلم با بازی "کوین کاستنر" و "دنیس کوئید" درباره زندگی "وایت ارپ" و خانواده‌اش می‌باشد. "ارپ" که در ابتدای جوانی برای کار و ترقی از خانواده جدا می‌شود، سرنوشت جدیدی را پیش‌رو دارد. "وایت" تبدیل به معاون کلانتر شهر توبستون می‌شود. به تدریج "مورگان" و "ورجول" دو برادر "وایت" نیز به نیروهای پلیس می‌پیوندند. "وایت ارپ" که در کارش جدی است قوانین را در شهر اجرا می‌کند. دو گروه تبهکار "مک لاری" و "کلمنت" از وضع قوانین ناراضی هستند، آنها به شکل غافلگیرانه "مورگان ارپ" برادر وایت را به قتل می‌رسانند و "ورجول ارپ" را نیز به شدت مجروح می‌کنند.

شبکه چهار

قاعده بازی: فیلم سینمایی "قاعده بازی" به کارگردانی احمدرضا معتمدی‌، شنبه 28مردادماه ساعت16 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود. داستان فیلم سینمایی "قاعده بازی" با بازی داریوش ارجمند و جمشید هاشم پور درباره مردی است که دو زن، یکی از محلات پائین شهر و یک زن نیز در محلات بالا شهر دارد و از هر کدام از این زن‌ها نیز فرزندانی دارد که از وجود یکدیگر بی‌خبر هستند.

لارستان30/6صبح: فیلم سینمایی "لارستان6:30صبح" به کارگردانی حسین غضنفری و تهیه‌کنندگی علی پورکیانی و با بازی داریوش فرهنگ، یکشنبه 29مردادماه ساعت18:30 از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهید دید: به دنبال مرگ دانشمند هسته‌ای بنام دکتر بهرامی‌، سروان فخیمی و دخترش که تیم قتل اداره آگاهی هستند درگیر پرونده می‌شوند. آنها با یک پرونده عادی سر و کار ندارد چون کسی که کشته شده دکتر بهرامی نیست. با دخالت نیروهای اطلاعات مشخص می‌شود. مقتول بدل دکتر بهرامی است. نامه‌های خیس: فیلم سینمایی "نامه‌های خیس" به کارگردانی مرجان اشراقی‌زاده و تهیه‌کنندگی ناهید دل‌آگاه دوشنبه30 مردادماه ساعت18:30 از شبکه چهار سیما بازپخش می‌شود. فیلم سینمایی "نامه‌های خیس" داستان دختری به نام راضیه را روایت می‌کند که سال‌هاست از مادر پیر و بیمارش نگهداری می‌کند. او با کار بر روی لباس عروس امورات خود را می‌گذراند تا اینکه با ورود پسری به زندگی‌اش، در زندگی او و مادرش تغییراتی به وجود می‌آید.

شبکه تهران

آدم برفی‌ها: ساعت 9 صبح روز یکشنبه 29مردادماه فیلم سینمایی "آدم برفی‌ها" به کارگردانی "رابرت کربسون" از شبکه تهران پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم آمده: پسری که دچار بیماری سرطان است تصمیم می‌گیرد که جشنواره‌ای از آدم برفی‌ها در محل مدرسه‌شان راه بیندازد و از طریق کمک‌های عام‌المنفعه برای بیماران هزینه درمانشان را جمع کند. او دوستانی دارد که هر یک مشکلاتی داشته، اما می‌خواهند به او کمک کنند. همچنین گروهی در مدرسه در جبهه مخالف آنها قرار گرفته‌اند. بچه‌ها تلاش می‌کنند تا این جشنواره راه بیفتد و بچه‌ گروه مخالف تلاش می‌کنند تا جلوی آنها را بگیرند. درست زمانی که جشنواره راه افتاده است، پدر پسر سرطانی اطلاع می‌دهد که مشکل بیماری پسرش حل شده است. "رابی کولمن"‌، "بابی جی.تامسون" و "کریستین مارتین" در فیلم سینمایی "آدم برفی‌ها" محصول سال2011 در کشور آمریکا بازی کرده‌اند.

شرط اول: فیلم تلویزیونی "شرط اول" به کارگردانی سیدمسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی محمد کمالی‌پور یکشنبه 29مردادماه ساعت13:30 از شبکه تهران پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم آمده: بهرام در یک حادثه به سرش ضربه می‌خورد و دچار مرگ مغزی می‌شود و خانواده‌اش و دامادشان اکبر سوءاستفاده کرده و اعضای بدنش را با قیمت بالا می‌فروشند. از جمله یکی از کلیه‌هایش را به دختر مرد پولداری می‌دهند و در ازایش مبلغ هفتاد میلیون تومان پول گرفته و به سر و وضع خانه می‌رسند و اکبر هم یک ماشین مدل بالا و یک موبایل می‌خرد، ولی بهرام در بیمارستان به هوش می‌آید و به خانه برمی‌گردد و از موضوع مطلع می‌شود و می‌خواهد کلیه‌اش را پس بگیرد که عاشق دختری که کلیه اش را به او داده‌اند می‌شود. کامبیز دیرباز، نگار فروزنده، پروین قائم مقامی، سیروس گرجستانی، اکبر عبدی و النازشاکر دوست در فیلم تلویزیونی "شرط اول" به ایفای نقش پرداختند.

پاک کننده: فیلم سینمایی "پاک کننده" یکشنبه 29مردادماه ساعت20:45 از شبکه تهران پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم آمده: "جان کروگر" (آرنولد شواردزنگر)، یکی از مأموران برنامه حفاظت از شهود دولت و سپس ناپدید کردن آنها با هویتی دیگر در آمریکا است. او مأمور حفاظت از زنی به نام "لی" (ونسا ویلیامز) می‌شود که کارمند شرکتی است که ظاهرا برای دولت آمریکا اسلحه پیشرفته می‌سازد، ولی مخفیانه آن‌ها را به بالاترین قیمت پیشنهادی می‌فروشد. "آرنولد شوارتزنگر"، "ونسا ویلیامز"، "جیمز کان" و "رابرت پسترولی" در فیلم سینمایی "پاک کننده" به کارگردانی "چاک راسل" محصول سال1996 کشور آمریکا بازی کرده‌اند.

سواران طوفان: ساعت9 صبح روز دوشنبه30مردادماه انیمیشن "سواران طوفان" به کارگردانی "دنته لم‌"، در قالب برنامه "تماشاخانه" از شبکه تهران پخش خواهد شد. داستان این انیمیشن با بازی "ریموند لم"‌، "ریچی رن" و "نیکلاس تسی" در مورد دو قهرمان ابر و باد است که مظهر نیکی و پلیدی هستند. ابر برای نجات بقیه مجبور می‌شود که به سمت بدی برود تا بر نیروی آن غلبه نماید‌، ولی در آخرین لحظه و در مبارزه دو قهرمان نیکی پیروز می‌شود و بدی از بین می‌رود.

قهرمانان شرور نیستند: دوشنبه ساعت30مردادماه ساعت13:30 فیلم سینمایی "قهرمانان شرور نیستند" به کارگردانی "انوباو سینها" از شبکه تهران پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم آمده: "شیکارسیبارینام" یک مهندس رایانه و متخصص بازی‌های رایانه‌ای است. پسر وی "پرتیک" هم به این بازی‌ها بسیار علاقمند است. "پرتیک" معتقد است که شخصیت‌های شرور بازی‌های رایانه‌ای، نسبت به قهرمانان این بازی‌ها موجودات جذاب‌تری هستند، اما پدرش معتقد است که این درست نیست و در نهایت هم همیشه خیر و نیکی بر پلیدی پیروز می‌شود. او برای اینکه این موضوع را به پسرش ثابت کند یک موجود رایانه‌ای شریر به نام "راوان" را ابداع می‌کند که در این بازی در برابر قهرمان می‌جنگد. "شاهرخ خان"‌، "کارینا کاپور"، "آرجون رامپال" و "شاهانا گاسوامی" در فیلم سینمایی "قهرمانان شرور نیستند" محصول سال2011 کشورهای هند و آمریکا بازی کرده‌اند.

صخره: فیلم سینمایی "صخره" به کارگردانی "مایکل بی" محصول سال 1996 کشور آمریکا، دوشنبه 30مردادماه ساعت20:45 روی آنتن شبکه تهران می‌رود. در خلاصه داستان فیلم آمده: گروهی از تفنگداران ارتش ایالات متحده به رهبری ژنرال "هومل" برای رسیدن به اهداف و خواسته‌هایشان گروهی از بازدیدکنندگان آلکاتراز را در همانجا به گروگان می‌گیرند و تهدید می‌کنند که از سلاح های میکروبیولوژیکی بر علیه مردم استفاده خواهند کرد. در این بین پلیس قصد دارد با کمک دکتر گودسپید و زندانی باسابقه ای چون میسون که بارها از آلکاتراز فرار کرده، بتواند بر توطئه‌های آن‌ها فائق آید.

شبکه شما

نیمکتی برای دو نفر: فیلم تلویزیونی "نیمکتی برای دو نفر" به کارگردانی محمد باقری نیکو و تهیه‌کنندگی عباس عادلی، یکشنبه 29مردادماه ساعت13:30 از شبکه شما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی ثریا قاسمی، بهزاد فراهانی، محمدرضا غیاث‌آبادی‌، عاطفه کرم‌بخش، حسام‌الدین باتمانی، سهیلا کلیایی و سمیرا حاجی‌فتحعلی می‌بینیم: دخترعمو و پسرعموی پیری که از کودکی به هم علاقه‌مند بودند، ولی به هم نرسیدند در روستایی زندگی می‌کنند که زمینی از پدربزرگشان به آنها ارث می‌رسد که در صورت ازدواج به آنها تعلق پیدا می‌کند‌، اما یکی از آنها در اوج پیری در رشته پزشکی قبول می‌شود و تصمیم دارد زمین را به درمانگاه تبدیل کند.

هیش: فیلم تلویزیونی "هیش" به کارگردانی داوود بیدل و تهیه‌کنندگی علی یاور، دوشنبه30مردادماه ساعت13:30 از شبکه شما پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم آمده: سرگرد کهوری پلیس آگاهی در آستانه بازنشستگی در آخرین پرونده کاری‌اش به دنبال سارقی حرفه‌ای به نام مراد است. روزی مراد در حال سرقت از یک بانک به شکلی عجیب با دزدی خرده پا به نام اسحاق تصادف می‌کند و سرقت‌اش ناکام می‌ماند. پلیس در تحقیقات خود به سرنخ‌هایی دست می‌یابد و در نهایت به مخفی گاه مراد می‌رسد اما مراد می‌گریزد. جمشید جهانزاده‌، امیرغفارمنش و عباس جمشیدی‌فر در فیلم تلویزیونی "هیش" بعنوان بازیگران اصلی حضور داشتند.

شبکه قرآن و معارف سیما

ایکی سلطان: فیلم تلویزیونی "ایکی سلطان" به کارگردانی باقر پیران و تهیه‌کنندگی فرزین صالحی، یکشنبه 29مردادماه ساعت14 از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود. این فیلم درباره زن و مردی است که با یکدیگر اختلاف بسیاری دارند و نام هر دوی آن‌ها سلطان است و هیچ کدام حاضر نیستند اسم خود را تغییر دهند تا اینکه یک روز به دلیل مسئله‌ای برای آقاسلطان مشکلی پیش می‌آید. او همسرش "سلطان خانم" را طلاق می‌دهد و به تنهایی در دل کوه‌ها زندگی جدیدی آغاز می‌کند. یک روز متوجه می‌شود که آقاسید رضا همزمان با روز عید فطر توسط یاشار پسرعموی سلطان خانم به روستا دعوت شده است، در این هنگام آقا سلطان دچار سوءتفاهم می‌شود و فکر می‌کند سلطان خانم می‌خواهد با یاشار ازدواج کند. هاشم چاوشی‌، فاطمه شکری و علیرضا تاج شهرستانی از باریگران اصلی فیلم تلویزیونی "ایکی سلطان" محصول صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی می‌باشند.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی‌، تلویزیونی و انیمیشن "گودزیلا علیه کیگان"‌، "سفر به اعماق زمین1"، "دستمو ول کن"‌، "تند و تیز"، "دندان طلا" و "دور افتاده" شنبه 28مردادماه ساعت13:20،15‌،17‌،19‌،21:30و23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

همچنین فیلم‌های سینمایی‌، تلویزیونی و انیمیشن "بچه‌های جاسوس3"‌، "سفر به اعماق زمین2"، "سرباز فراری"‌، "نایاک"، "لگد زنان و جیغ‌کشان" و "برادران گریم5" یکشنبه 29مردادماه ساعت13:20‌،15‌،17‌،19‌،21:30و23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

و در آخر اینکه فیلم‌های سینمایی‌، تلویزیونی و انیمیشن "الماس داغ"‌، "سفر به اعماق زمین3"، "دربست تا بهشت"‌، "درونا"، "ویکی و مردان پر زور" و "نقش دل" دوشنبه30 مردادماه ساعت13:20،15‌،17‌،19‌،21:30و23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.