به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، فیلم داستانی "مثل هر روز" به نویسندگی و کارگردانی عماد خدابخش است در ادامه تولید 50 اثر کوتاه با عنوان "شهری انسانی برای انسان شهری" است که به تهیه‌کنندگی محمد آفریده تولید شده و آماده نمایش است.

در "مثل هر روز" قاسم، پیک موتوری یک طباخی، ناخواسته حس غریبی را تجربه می کند، حس پدر شدن، حس یگانه ای میان همه تلخی و شیرینی این روزها...

عواملی که در ساخت این مجموعه خدابخش را همراهی کرده اند عبارتند از: محمد رسولی: مدیر تصویر برداری، علی محمد قاسمی: تدوین، فواد عمرانی: صدابردار، آرش قاسمی: صداگذار، دستیار کارگردان و برنامه ریز: کیانوش الطافی، عکاس: یلدا ذبیحی، موسیقی: شهرام محمدی، مجری طرح: موسسه هنر برتر فیروزه ای و بازیگران: پوریا رحیمی، ثریا قاسمی، میثم رازفر، الناز صالحی، شادی محمد، محسن بانبرتینا و آرش توکلی.

عماد خدابخش پیش از این دو فیلم "میان تاریکی" و "جرقه" را کارگردانی کرده است و 23 فیلم را به عنوان تدوین‌گر در کارنامه هنری خود دارد که "غروب حلزون" به کارگردانی آزاد محمدی یکی از 23 فیلمی است که توانست در سومین جشن فیلم کوتاه در همه رشته ها نامزد دریافت جایزه شود.