به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی تهران؛ ناصر باکیده مدیر بخش جنبی جشنواره با اعلام این خبر افزود: با موافقت محمدرضا عباسیان دبیر جشنواره و با همکاری شهرداری تهران، پکیجی از فیلم های جشنواره در بوستان های تهران به نمایش در می آید.

وی ادامه داد: در این طرح ۹ بوستان و پارک شهر تهران اقدام به نمایش این آثار همزمان با برپایی جشنواره فیلم ویدیویی تهران در مجموعه سینمایی فلسطین و سالن آموزش و پرورش جزیره ابوموسی می کنند.

مدیربخش جنبی نخستین جشنواره بین المللی فیلم ویدیویی تهران با بیان اینکه در این طرح معاونت امور فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران، موسسه تصویر شهر و موسسه هاتف‌شهر با ستاد برگزاری جشنواره همکاری دارند خاطرنشان ساخت: ۵۴ سانس در ۹ بوستان شهر تهران از تاریخ ۲۸ خرداد همزمان با آغاز جشنواره تا ۲ تیر به مدت شش شب نمایش داده می شود.

باکیده با اشاره به اینکه اکران آثار از طریق نمایش LED های مستقر در بوستان ها صورت می گیرد بوستان های میزبان را به این ترتیب معرفی کرد: فرهنگسرای بهمن در میدان بهمن، پردیس بانوان در اتوبان آزادگان، پارک شقایق در سعادت آباد- میدان کاج، پارک بسیج در اتوبان شهید محلاتی، پارک پلیس در تهران پارس، پارک گفتگو در گیشا، پارک شفق در یوسف آباد، پارک فدک در نارمک و پارک پامچال در اتوبان بعثت.

وی اضافه کرد: بنابه تاکید دبیر و شورای سیاستگذاری جشنواره به گونه ایی طراحی و برنامه ریزی شده تا جشنواره فیلم ویدیویی تهران درکنار مجموعه سینمایی فلسطین همزمان تمامی نقاط شهر تهران و مناطق آن را پوشش دهد و امکان استفاده برای علاقمندان و خانواده ها وجود داشته باشد.

نخستین جشنواره بین المللی فیلم ویدیویی تهران از ۲۸ خرداد تا ۲ تیر به همت موسسه رسانه های تصویری با همکاری سازمان سینمایی کشور و به دبیری محمدرضا عباسیان برگزار می‌شود.