به گزارش هنرآنلاین، ولی‌الله مدنی، تهیه کننده فیلم سینمایی «خنده در باران» در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: هدیش بیگدلی شاملو، آخرین همکاری خودش را به صورت کامل در فیلم سینمایی «خنده در باران» انجام داده بود. زیرا متاسفانه نتوانست آثار دیگر خود را به پایان ببرد و ما سعی داریم تا مراسمی در خور ایشان به جا آوریم.

او بیان کرد: به پاس بزرگداشت ایشان، ما برنامه‌ریزی کردیم تا فردا، دوشنبه 8 خرداد۹۱، اجرای سینما عصر جدید را به صورت خیریه و با حضور هنرمندان سینما، عوامل این فیلم و میهمانان دیگری همچون ورزشکاران و فوتبالیست‌ها که به این مراسم دعوت شده‌اند را برگزار کنیم.

مدنی اضافه کرد: بلیط این اکران‌ها به صورت همت عالی فروخته می‌شود و ما در هزینه آن هیچ نقشی نداریم و تمام کارها را همکاران موسسه محک انجام می‌دهند و تمام سود حاصل از فروش بلیط‌ها به این موسسه خواهد رسید.

به گفته او تمام اکران‌های صبح تا شب سینما عصر جدید در همین راستا انجام خواهد شد، اما ساعاتی که تاکید شده است تا عوامل فیلم و میهمانان دعوت شده در آن زمان حتما حضور داشته باشند ساعت ۱۸ الی ۲۲ است. این ساعت هم به علت طرح ترافیک و خلوت بودن ساعت کاری انتخاب شده است.

به گزارش هنرآنلاین، هدیش بیگدلی شاملو هنرمند و طراح جلوه‌های مجازی سینما و تلویزیون بود . او در بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین جلوه‌های مجازی را برای فیلم سینمایی «هفت دقیقه تا پاییز»دریافت کرده بود. همچنین او طراح جلوه‌های مجازی فیلم‌های سینمایی «انتهای خیابان هشتم»، «اخلاقتو خوب کن»، «خیابان‌های آرام» و سریال «نردبام آسمان» بود.

فیلم سینمایی «خنده در باران» به کارگردانی داریوش فرهنگ و نویسندگی امید سهرابی در سال گذشته (۱۳۹۰) ساخته شد که ولی الله مدنی تهیه کنندگی آن را به عهده داشت.

از بازیگرانی که در این فیلم بازی داشته‌اند می‌توان به شقایق فراهانی ، نصرالله رادش ، علیرضا جلالی‌تبار ، مرجانه گلچین ، صالح میرزاآقایی ، رضا فیاضی ، رسول نجفیان ، پوراندخت مهیمن ، ندا مقصودی ، کیانوش گرامی ، مهران رجبی ، گوهر خیراندیش ، سارا منجری اشاره کرد.

این فیلم ماجرای جوانی را روایت می‌کند که بر اثر اتفاقی، عشق زندگی‌اش را از دست می‌دهد.