به گزارش هنرآنلاین، به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای بهمن، خانه فیلم فرهنگسرای بهمن، نشست نقد و بررسی فیلم «روزهای زندگی» به کارگردانی پرویز شیخ‌طادی را صبح روز دوشنبه ۸ خرداد با حضور منتقدین، عوامل و بازیگران این فیلم برگزار می‌کند.

در این برنامه، مازیار فکری ارشاد (منتقد و نویسنده) و بهزاد صدیقی، مسعود توکلی ( پژوهشگر و منتقد سینما) فیلم «روزهای زندگی» را نقد و بررسی می‌کنند.

فیلم سینمایی «روزهای زندگی» روایتی از ایثارگری پزشکان و به‌ویژه زنان در جبهه‌های جنگ است. ماجرای زن و شوهری که در جبهه جنوب و در بیمارستانی صحرایی مشغول خدمت هستند. امیرعلی و همسرش به دلیل سال‌ها کار در آنجا به حال و هوای جبهه وابستگی شدیدی پیدا کرده‌اند، اما اعلام خبر آتش‌بس و بعد حمله نیروهای عراقی به بیمارستان، این زوج را در آزمایشی دشوار قرار می‌دهد.

این فیلم که برنده ۵ سیمرغ در سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر شده، قابل احترام در گونه سینمایی دفاع مقدس است و نگاهی تازه را به زندگی پزشکان و پرستاران دنبال می‌کند.

علاقمندان جهت شرکت در این نشست می‌توانند ساعت ۱۰ صبح به سینما چاپلین فرهنگسرای بهمن مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۵۵۰۵۰۳۷۳ تماس حاصل نمایند.