به گزارش هنرآنلاین، "ز داستان تا نمایش" عنوان برنامه‌ای 30 دقیقه‌ای از گروه نمایش صدای مرکز کرمان است که به موضوعات بومی و تاریخی کرمان در قالب نمایش می‌پردازد.

تاکنون داستان‌های تاریخی مربوط به حوادث دوران صفویه، قاجاریه و افسانه‌های مربوط به آثار و ابنیه تاریخی و باستانی کرمان در قالب این برنامه به نمایش بدل شده است، این برنامه جمعه‌ها ساعت 13 و 30 دقیقه تا 14 از صدای مرکز کرمان پخش می‌شود.

تهیه‌کنندگان برنامه «از داستان تا نمایش» فرجام شهابی، امین حری و آرزو لطفی و نویسندگان این برنامه هم مژگان نیک‌طبع، مرتضی مطلق و مرجان غلامرضایی هستند، همچنین محسن کاشانی و عهدیه شجاعی در این برنامه بازی می‌کنند.

«چکاوک» برنامه‌ای 15 دقیقه‌ای از صدای مرکز کرمان است که تصنیف‌ها و ترانه‌های درخواستی شنوندگان رادیو کرمان را پخش می‌کند.

برنامه «چکاوک» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 22 و 45 دقیقه تا 23 از شبکه استانی صدای مرکز کرمان پخش می‌شود و مخاطبان رادیو کرمان از طریق تلفن 2229999، صندوق پستی 2238819 و سامانه پیام کوتاه 30000341 با این برنامه در ارتباط هستند و ترانه‌های مورد علاقه خود را درخواست می‌کنند.

مجتبی زرکاری نویسنده و تهیه‌کننده برنامه "چکاوک" است.

انتهای پیام/