به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی سامانه کنسرت آنلاین "حام"، همزمان با بازگشت کاروان پرافتخار کشورمان سامانه کنسرت آنلاین کشور"حام" اجرای ویژه‌ای را به قدردانی از افتخار آفرینی و تاریخ سازی "کیمیا علیزاده" اولین زن ایرانی برنده مدال المپیک برگزار خواهند کرد.

در این کنسرت که بهنوش بختیاری اجرای آن را برعهده خواهد داشت، از هنرمندان مورد علاقه "کیمیا علیزاده" دعوت خواهد شد تا در تالار اندیشه و در حضور دیگر غیور زنان کاروان المپیک به اجرای برنامه بپردازند.

این کنسرت ویژه مانند سایر اجراهای "حام" به شکل آنلاین برگزار خواهد شد و کاربران در سراسر ایران و جهان می‌تواند از طریقه سامانه کنسرت آنلاین کشور این اجرا را به صورت زنده تماشا کنند. با تمهیداتی که اندیشیده‌‌ شده، کاربران ایرانی در هر کجای کشور که باشند با حداقلِ سرعت اینترنت می‌توانند این کنسرت را به صورت آنلاین ببینند.

ضمن این که با همکاری شرکت مخابرات ایران کاربران سامانه "حام" برای تماشا کنسرت آنلاین هزینه ترافیک اینترنت پرداخت نمی‌کنند. "حام" نخستین برگزار کننده کنسرت‌های آنلاین در ایران پیش از این اجراهایی با حضور علیرضا قربانی، حجت اشرف‌زاده، گروه دنگ‌شو و سالارعقیلی برگزار کرده است.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات تکمیلی و تماشای کنسرت ویژه برای اولین زن ایرانی برنده مدال المپیک می‌توانند به سایت www.e-haam.ir مراجعه کنند.