به گزارش هنرآنلاین؛ این گروه که به سرپرستی بهار ایلچی فعالیت خود را آغاز کرده تاکنون تغییراتی داشته است و این بار با گروه جدیدتر و جوان‌تر به روی استیج می‌رود.

پلاریس که 21 و 22 مرداد ماه نیز در فرهنگسرای نیاوران اجرا داشت، توانست تمام بلیت‌های خود را به فروش برساند و 3 سانس اجرا موفق برای بانوان داشته باشد.

این گروه موسیقی پاپ، به پنج زبان، برنامه اجرا می کند. از موسیقی فولک ایران تا اجرای قطعات برتر جهان توسط خوانندگان این گروه خوانده می شود. مهشید مولایی خواننده زبان هندی ، شقایق طهماسبی خواننده زبان فارسی ، پریسا دلفانی خواننده فارسی و آذزی ، کیانا کرمانیان خواننده انگلیسی و فرانسه ، ماری روت باتوآ خواننده انگلیسی و فرانسه، 5 خواننده این گروه هستند.

نوازندگان ستاره قطبی، دختران تحصیل کرده و جوان موسیقی هستند که اغلب از هنرجویان هنرستان موسیقی می باشند. سحر دزواریی نوازنده درامز، سپیده ایلچی نوازنده گیتار باس، مهرناز دبیرزاده نوازنده پرکاشن ، آرمیتا فهیمی نوازنده گیتار الکتریک، پرنا کوه گیوی نوازنده گیتار اسپانیش، آوا منبری نوازنده کیبورد، پگاه ابراهیم نوازنده ویلن، سارا پارسائی نوازنده فلوت، ثمیلا تحولداری نوازنده ساکسوفون، شانیا شهریاری نوازنده ترمپت به سرپرستی بهار ایلچی نوازنده پیانو اعضای گروه پلاریس هستند.

پوریا پیرزاده وظیفه تنظیم قطعات این کنسرت را بر عهده دارد و علی افشار تهیه کننده این کنسرت می باشد. از نکات قابل توجه این کنسرت، اهدا عواید اجرا 4 شهریور ماه به انجمن صرع ایران است.