به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران، کنسرت گروه موسیقی "سیمین سپهری" ویژه بانوان ، چهارشنبه 20 مرداد ماه ، ساعت ٢١ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود.

سوسن سپهری سرپرست گروه در خصوص قطعات انتخابی برای این اجرا اظهارداشت:20 قطعه برای اجرا تنظیم شده است که تعداد 4قطعه آن دراجراهای قبلی نیز برای مخاطبان اجرا شده ولی بقیه قطعات همراه با ویولن سل و سازهای کوبه ای ،دردستگاه اصفهان و بیات شیراز برای اولین بار برای مخاطبان اجرا می‌شود .

این گروه با نوای پیانوی غزال ناظرفصیحی ،ویولنسل ویدا ملاحسنی و همراهی تنبک سپیده شایان‌راد به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

علاقمندان می‌توانند برای خرید اینترنتی بلیت‌های این کنسرت به سایت ایران‌ کنسرت مراجعه کنند.

کنسرت "ستاره قطبی" ویژه بانوان در نیاوران

گروه موسیقی پاپ "ستاره قطبی" ویژه بانوان روز پنج شنبه 21 مرداد ماه یک اجرا وجمعه 22 مرداد ماه با دو اجرا،در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برروی صحنه خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران گروه ستاره قطبی به سرپرستی بهاره ایلچی یکی از معدود گروه‌هایی است که در حوزه موسیقی پاپ بانوان فعالیت دارد.

بهاره ایلچی سرپرست گروه موسیقی ستاره قطبی درباره کنسرت پیش رو عنوان داشت:در این کنسرت قطعاتی به 5 زبان، ازپنج قاره دنیا اجرا می‌شود.

این نوازنده پیانو در پاسخ به این پرسش که معیار انتخاب قطعات برای اجرا در کنسرت‌های گروه ستاره قطبی چیست، گفت:اول اینکه سعی می‌کنیم آهنگی را انتخاب کنیم که با سلیقه مخاطب همخوانی داشته باشد ،همچنین به متن ترانه هم دسترسی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در این کنسرت 21 قطعه برای اجرا داریم اظهار داشت:قطعات پلاریس اثر آرمان مهربان ،گل نسا ،دلخوشی از امید حجت ،آروم آروم ازساخته های امید حاجیلی که برای گروه ستاره قطبی ساخته است ،گل و موج ،باورکن اثر فرخ اعتمادی ،گنجیشکک ازایران ،قطعه گلابتون اثر آذری ،قطعه سنگام ،شعله ،دشمن از هند و دو قطعه فرانسوی وسه قطعه انگلیسی برای مخاطب اجرا می‌شود.

وی افزود:سه قطعه فولکلور و محلی کردی ،لری نیز در این کنسرت اجرا خواهد شد، همچنین دراین اجرا مهشید مولایی ،رانیا مالک ،نیلوفر زبرجد،پریسا پیرزاده ،پریسا دلفانی ،بهنوش بختیاری ،شقایق طهما سبی ،نگین تهرانی ،الهام اکبری و کیانا کرمانیان گروه را همراهی می‌کنند.

گفتنی است کنسرت گروه "ستاره قطبی" در روز 21 مرداد ساعت 16و روز22 در دو سانس ساعت 30/14 وساعت 17 برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند برای خرید اینترنتی بلیت‌های این کنسرت به سایت ایران‌کنسرت مراجعه کنند.