به گزارش هنرآنلاین به نقل از مهر، فرزاد طالبی درباره انتشار خبری مبنی بر توزیع آلبومی با عنوان "قسم" به خوانندگی عباس قادری و برگزاری کنسرت این خواننده توضیح داد: صراحتا اعلام می‌کنم که هیچ گونه درخواستی مبنی بر تولید این آلبوم به دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نرسیده و طبیعتا دفتر موسیقی نیز هیچگونه مجوزی برای انتشار و توزیع این آلبوم با عنوان خواننده مورد نظر صادر نکرده است.

وی در پایان درباره برخورد با توزیع کنندگان غیرقانونی این آلبوم بیان کرد: برخورد با توزیع کنندگان آلبومی که حتی درخواستی هم برای تولید آلبوم خود به دفتر موسیقی ندادهاند موضوع دیگری است که یقینا مراجع قانونی پیگیر آن خواهند بود، اما بنده باز هم تاکید می‌کنم که نه درخواستی به دفتر موسیقی برای تولید این آلبوم ارائه شده و نه ما مجوزی را در این مورد صادر کرده‌ایم.

طی روزهای گذشته عباس قادری خواننده قدیمی در برخی از سایت‌ها و فضای مجازی از انتشار آلبوم جدید خود به نام "قسم" خبر داده بود. وی همچنین با انتشار ویدیویی اعلام کرده بود که به زودی در تهران کنسرتی برگزار خواهد کرد.

یکی از نکات جالب توجه این اتفاق مصاحبه شهرام قادری فرزند این خواننده بوده که در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های رسمی بیان کرده بود: "تمام مراحل تولید این اثر در خارج از کشور انجام شده است ولی پس از تولید در برخی فروشگاه‌های تهران ارائه و توزیع شده است."