به گزارش هنرآنلاین: به نقل از روابط عمومی این برنامه، تازه ترین اثر علی زندوکیلی با نام "یادی به رنگ امروز" روز گذشته در حضور هنرمندان رونمایی شد.

در ابتدای این مراسم که در باغ انجمن خوشنویسان تهران برگزار می شد، هنگامه قاضیانی به دعوت مجری برنامه پشت تریبون قرار گرفت و ضمن خوشامدگویی به حاضرین و اظهار خوشحالی از حضور در این جمع رو به حاضرین گفت: صفحات خاطرات برای من با صدای علی زندوکیلی از روی صحنه استاد محمد رحمانیان در نمایش "ترانه های قدیمی" آغاز شد. دیالوگ های باشکوه این نمایش با کلمات و خلاقیت با شکوه آقای رحمانیان و صدای زیبای علی زندوکیلی باعث شد همان خاطرات شیرینی برای من شکل بگیرند و آن نمایش به قدری در من تاثیر گذاشت که باعث شد از آن پس تمام آثار این گروه را پیگیری کنم و صدای علی زندوکیلی هم از صداهای مورد علاقه ام باشد.

این بازیگر سرشناس سینمای ایران در ادامه ضمن ابراز خوشحالی از حضور استاد «محمد رحمانیان» در جمع ادامه داد: آقای رحمانیان، علی زندوکیلی همیشه و همه جا سخنانش را با یادی از شما آغاز می کنم و من هم خواستم همین جا از حضورتان در این جمع تشکر کنم و خوشحالی ام را ابراز کنم.

در ادامه علی زندوکیلی با تشویق حضار پشت تریبون قرار گرفت و گفت: خوشحالم که شما حامی مناید و به عشق شما قدم برمیدارم. این اثر یعنی آلبوم "یادی به رنگ امروز" حاصل دعوت استادم فردین خلعتبری از من در سال 90 بود. این دعوت سرانجام در سال 92 به بار نشست و این افتخار را داشتم که با استاد رحمانیان بزرگوار همکاری کنم. سال 92 نمایش "ترانه های قدیمی" روی صحنه رفت و حالا آثاری که در آن نمایش اجرا شده بود، با قطعات و آثار دیگر آمیخته شد و حاصلش مجموعه ای شد که حالا من اینجا در بین شما بزرگواران و این جمع فرهیخته باشم و احساس می کنم این بهترین حالت برای من و همکارانم است که در روز رونمایی آلبوم، در خدمت شما هستیم و احساس بکری داریم.

علی زندوکیلی با دعوت از استاد محمد رحمانیان از جمعیت حاضر خواست که به گونه ای ویژه برای این بزرگ مرد تئاتر ایران دست بزنند و رحمانیان به محض قرار گرفتن پشت تریبون رو به هنگامه قاضیانی گفت: مرسی هنگامه، مرسی علی عزیز که اسم من را آوردید.

او در ادامه افزود: آن سالها برای ما سالهای سختی بود. اول خود من اجازه کار نداشتم و سپس علی زندوکیلی ممنوع الکار بود. همان اول کار که علی را دیدم و صدایش را شنیدم، غبطه خوردم و عاشق صدایش شدم. ما سال 91 اجازه کار پیدا کردیم ولی علی هنوز در موسیقی ممنوع بود. به مرور او هم موفق شد مشکلاتش را حل کند و به ما افتخار داد و در هر ده شب، هر شب دو اجرا و در هر اجرا قرار بود 9 تا 10 قطعه را به صورت زنده اجرا کند. من نگران بودم و اینکه یک جوان در این سن و سال آیا سخت اش نیست که در فاصله زمانی کمتر از بیست و چهار ساعت، 18 تا بیست قطعه را باید زنده اجرا کند؟ نگرانی ام را با فردین خلعتبری عنوان کردم و او فقط یک جمله گفت: علی می تونه. با خود علی هم مشورت کردم و پرسیدم یا چه تکنیک و راه کاری می خواهی در همه این روزها بخوانی که کم نیاوری و او گفت: تکنیک نداره، می تونم!. همین جملات علی و فردین عزیزدستخوش شوخی های ما در شب های برنامه بود و صدای علی زندوکیلی در همه آن شب ها و اجراهای بعدی به تئاترهای ما لذت داد. همیشه دوستش داشته ام و امروز بسیار خوشحالم از اینکه آلبومش رونمایی می شود.

ادامه برنامه شامل اجرای زنده علی زندوکیلی به همراه نوازنده های گروهش در فضای باز و دوستانه انجمن خوشنویسان بود که این خواننده قطعاتی را به صورت زنده اجرا کرد و در انتهای این برنامه هم از اشکان خطیبی، احسان کرمی و طاها شجاع نوری دعوت کرد تا به صورت گروهی قطعه "بهار دلنشین" را با هم اجرا کنند که اجرای گروهی این برنامه با همخوانی و همراهی همه حاضرین در جمع مواجه شد تا انتهای این برنامه به شکلی ویژه و پر انرژی باشد.

علی زندوکیلی پیش از اجرای این قطعه، اجرای این اثر را به استاد روح الله خالقی ، بیژن ترقی و استاد محمد رحمانیان تقدیم کرد که قول خودش سالها افتخارش را داشته که در نمایش های ایشان حضور داشته باشد.

پس از اجرای این اثر که به صورت چهار نفره اجرا شد، آلبوم "یادی به رنگ امروز" رسما رونمایی شد و حاضرین در جمع در کنار خالقان این اثر عکسی به یادگار گرفتند.

کنسرت علی زند وکیلی با اجرای آلبوم "یادی به رنگ امروز" فردا (چهارشنبه 18 شهریور) در تالار بزرگ وزارت کشور روی صحنه خواهد رفت و بلیت فروشی این برنامه از طریق سامانه 84200 در حال انجام است.

انتهای پیام/