سرویس موسیقی هنرآنلاین: ژیوار شیخ الاسلام، سرپرست گروه ژیوار و خواننده در گفت‌و‌گو با هنرآنلاین گفت: گروه "ژیوار" 13 و 14 شهریور ماه سال جاری در تهران و در تالار وحدت به اجرای برنامه می‌پردازد. همچنین تور موسیقی این گروه به زودی در شهرستا‌ن‌ها آغاز می شود.

این خواننده در ادامه بیان کرد: این کنسرت شامل دو بخش است که بخش اول به اجرای قطعات فارسی و بخش دوم به اجرای قطعات کردی اختصاص دارد.

سرپرست گروه ژیوار تاکید کرد: در بخش فارسی قطعات من و خورشید، کاروان، رنگ آواز اجرا می‌شود و در بخش کردی قطعات بلایار، هروای، چهار مضراب افشاری، پیژان، 10 ضربی براساس ملودی‌های منطقه خراسان برای مخاطبان اجرا می‌شود.

شیخ الاسلام با اشاره به اینکه محمدعلی نجف‌پور آهنگسازی قطعات را بر عهده دارد، خاطرنشان کرد: در این کنسرت چند قطعه جدید توسط اعضای گروه اجرا می‌شود و بخشی از این کنسرت به اجرای قطعات بی‌کلام اختصاص دارد.

این خواننده درباره اعضا و نوازندگان گروه گفت: در این کنسرت یاسمن شاه‌حسینی (عود)، صبا جمالی (قانون)، مژگان محمد حسینی (قانون)، سوگل خجسته (نی)، سپیده شایان راد (تنبک)، زهرا نادری (دف) و.... به عنوان نوازنده حضور دارند. انتهای پیام/