به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی کنسرت "چرا رفتی"، در این کنسرت که پنجشنبه 16 بهمن در دو اجرا در ساعت‌های 18 و 21:30 به روی صحنه رفت همایون شجریان ضمن اشاره به حضور این هنرمندان گفت: امشب میزبان هنرمندانی هستیم که حضورشان برای همه ارزشمند است.

قطعه "همه هیچم" از آلبوم "نه فرشته‌ام نه شیطان"، با شعری از حسین منزوی آغازگر این برنامه بود و پس از آن "کولی" با شعری از سیمین بهبهانی نواخته شد. بعد از آن قطعه "دل به دل" اجرا شد که شعر آن را هومن ذکایی سروده است. "شتک" با شعری از حسین منزوی و "حصار شب" با شعری از محمدرضا شفیعی کدکنی قطعات بعدی اجرا شده در این برنامه بودند.

تکنوازی تنبور سهراب پورناظری آغازگر بخش بعدی این اجرا و پیش درآمدی برای اجرای قطعه "مردان خدا" به آهنگسازی کیخسرو پورناظری بود. "چونی بی‌من" که قطعه ایست با کلام مولانا پس از آن اجرا و سپس قطعه "از عشق" به آهنگسازی سهراب پورناظری نواخته شد. قطعه آوازی "درون آینه" با شعری از حسین منزوی نواخته شد تا نهایتا نوبت به اجرای قطعه "چرا رفتی"، سروده سیمین بهبهانی برسد.

با به اتمام رسیدن برنامه و تشویق و استقبال تماشاگران، اعضای گروه بار دیگر به جایگاه خود بازگشتند و قطعه "دل به دل" را برای تماشاگران اجرا کردند.

تور کنسرت چرا رفتی که از مردادماه سال جاری در شهرهای مختلف کشور آغاز شده است در ادامه اجراهاى خود، ۲۲ بهمن ماه در اهواز، سالن شهدای کارگر به روی صحنه خواهد رفت.

فروش بلیت این کنسرت در تمامی شهر‌ها از طریق سایت www. iranconcert. com انجام می‌شود.

انتهای پیام/