به گزارش هنرآنلاین به نقل از ایسنا، این خواننده اظهار کرد: قرار است از 13 تا 17 مرداد پس از یک سال و نیم در سالن مجتمع نیکوکاری رعد به روی صحنه بروم و اجرایی را با عنوان «کنسرت خاطره‌ها» خواهم داشت.

فتحعلیان ادامه داد: این کنسرت آخرین اجرای من قبل از انتشار آلبوم جدیدم خواهد بود و مجموعه‌ای از آلبوم‌های قبلی‌ام برای مخاطبان اجرا خواهد شد؛ دلیل انتخاب چنین عنوانی برای کنسرت هم همین است که قطعات خاطره‌انگیز در این اجرا شنیده می‌شود.

او درباره انتخاب این سالن برای کنسرتش گفت:‌ من سال 87 هم در سالن مجتمع رعد اجرایی داشته‌ام و گرما و صمیمیت این سالن را دوست دارم زیرا اجرایی پر مهر در آنجا داشتم. به هر حال هنرمند هم روحیه‌اش حساس است؛ وقتی لبخندی ببیند، انرژی می‌گیرد و اگر به او اخم کنند، نتیجه بر عکس می‌دهد.

این هنرمند تاریخ انتشار آلبوم جدیدش را پاییز امسال اعلام کرد و افزود:‌ سبک من در این آلبوم تغییری نکرده است اما تنظیم‌ها را تا حدی تغییر دادم و سازها متفاوت است. فکر می‌کنم مخاطب در این کار فضایی نو را تجربه کند.

فرمان فتحعلیان ادامه داد: این آلبوم «دیده بیدار»‌نام دارد و به مقوله شعر و کلام هم مثل همیشه با حساسیت نگاه کردم. شعری از سیروس الوند، حضرت مولانا، آرش غنی‌زاده و ...در این آلبوم شنیده می‌شود و در مجموع می‌توانم بگویم کار خوبی از آب در آمده است.

این هنرمند که حدود 3 سال پیش در یکی از کنسرت‌هایش با تهیه‌کننده اثرش، با تضییع حقوق مواجه شد، در این باره گفت: 3 سال است که مشغول رفت و آمد در دادگاه هستم. البته رای دادگاه به نفع من است و این آقا باید خسارت وارد شده به من را پرداخت کند اما به دلایلی این موضوع را کش می‌دهد.

خالق آلبوم «مردم بیگانه»‌ که در دولت قبل دوره‌ای ممنوع‌الکاری را تجربه کرد، درباره فضای موسیقی در دولت جدید اظهار داشت: فضا تا حدودی مطلوب است. پیروز ارجمند در سمت مدیر دفتر موسیقی تلاش دارد که فضا را عوض کند و واقعیت این است که کمتر هنرمند اذیت می‌شود اما باید ببینیم که در آینده چه خوهدشد.

به گزارش ایسنا، فرمان فتحعلیان 13، 14، 15، 16 و 17 مرداد هرشب در ساعت 20 در مجتمع نیکوکاری رعد به روی صحنه خواهد رفت و بلیت‌های اجرایش از طریق سایت «ایران کنسرت» به فروش می‌رسد.

شاهرخ پورمیامی(گیتار الکتریک)،‌ شهرام پورمیامی(درامز)، محمد اسدی(گیتار باس)،‌ حسین حاجیلویی(گیتار باس) و افشین خلج(دف) در این اجرا هنرنمایی خواهند کرد.

انتهای پیام/