به گزارش خبرنگار موسیقی هنرآنلاین ، بابک جهانبخش 20 خرداد ماه سال جاری ساعت 18 در بندر گناوه و در سالن طاووس به صحنه می‌رود.

در این کنسرت این خواننده پاپ قطعاتی از آلبوم "اکسیژن" را برای هواداران خود اجرا می‌کند، همچنین قطعاتی از آلبوم‌های قبلی این خواننده توسط اعضای گروه اجرا می‌شود.

در این کنسرت این خواننده پاپ به همراه اعضای گروهش قطعاتی مانند آنقدر خالم خرابه، چی شده، منو نگاه کن، روزمرگی، ای دل، چه حس خوبیه را برای هواداران اجرا می‌کنند.

"رضا تاجبخش" هم‌چون اجراهای قبلی این خواننده وظیفه رهبری ارکستر را بر عهده خواهد داشت و نوازندگانی چون بابک ریاحی‌پور، یاشار خسروی، بهنام حکیم و… نیز در این کنسرت به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

همچنین قیمت بلیت‌های این کنسرت 30، 40، 50 و 80 هزار تومان است.

این خواننده پاپ یکم و دوم خرداد ماه سال جاری در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به صحنه رفت که این کنسرت‌ها با استقبال مخاطبان مواجه شد.

همچنین کنسرت مرتضی پاشایی23 خرداد ماه سال جاری در سالن ورزشی هلال احمر برازجان (بوشهر) ساعت 17:30 برگزار می‌شود و قیمت بلیت های این کنسرت 35، 70، 50 و 60 هزار تومان است.

در این کنسرت 20 قطعه توسط این خواننده پاپ اجرا می‌شود که نام قطعات دروغ ،میدونی، ستایش، بغض پری می‌فهمم، عشق یعنی لحظه‌های خیلی خاص، بگو قلبت به جزمن دل به کی بست و... است.

در این کنسرت قطعاتی از تک ترک‌هایی که توسط مرتضی پاشایی منتشر شده است توسط اعضای گروه برای مخاطبان اجرا می‌شود.

پایان پیام/46