بابک صفرنژاد، نوازنده هارمونیکا در گفت و گو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین گفت: کنسرت گروه موسیقی "نایما" به سرپرستی حمزه یگانه ۱۹ اردیبهشت ماه سال جاری در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در پردیس سینمایی قلهک برگزار می‌شود.

صفرنژاد درباره قطعاتی که قرار است در این کنسرت اجرا شود، خاطرنشان کرد: در این کنسرت 12 قطعه اجرا می‌شود که این قطعات به صورت تلفیقی توسط اعضای گروه اجرا می‌شود و نام بعضی از قطعات شکارآهو و بارون بارونه و.... است.

بابک صفرنژاد در ادامه تاکید کرد: همچنین چند قطعه در این کنسرت اجرا می‌شود که قطعاتی از آلبوم آخر گروه تایما با عنوان "ساحل تهران" است و در سبک تلفیقی است.

این نوازنده درباره اعضا و نوازندگان این گروه گفت: در این کنسرت حمزه یگانه (پیانو و کیبورد)، امین طاهری (درامز)، آرین کشیشی (گیتار باس) و شهریار صیقلانی (وکال) از اعضا و نوازندگان گروه هستند، همچنین من به عنوان نوازنده هارمونیکا با این گروه همکاری می‌کنم.

گفتنی است، گروه "نایما" تاکنون یک آلبوم رسمی به نام همین گروه روانه بازار موسیقی کرده است که البته پیشتر حمزه یگانه سرپرست و آهنگساز گروه دو آلبوم مستقل به نام‌های "قالی ایرانی" و " آواره" تولید و منتشر کرده بود.

پایان پیام/46