به گزارش خبرنگار موسیقی هنرآنلاین ، این روزها آثار بسیاری در ژانرهای مختلف منتشر شده است که بهترین گزینه برای انتخاب یک موسیقی شنیدنی است، موسیقی‌هایی که می‌تواند در هیاهوی روزمره انسان را به آرامش دعوت کند.

آلبوم‌هایی که در این هفته منتشر شده است بهترین گزینه برای انتخاب یک موسیقی شنیدنی و جذاب است که در ادامه نگاهی به برخی از این آثار می اندازیم.

آلبوم "مست برهوت" با صدای مصطفی میرزاده

آلبوم موسیقایی "مست برهوت" با صدای مصطفی میرزاده و آهنگسازی فرزاد آجری با اشعاری از مولانا، معینی کرمانشاهی، فریدون مشیری، فروغ فرخزاد، احمدشاملو و نادر نادرپور از سوی موسسه راوی آذرکیمیا منتشر شد.

مست برهوت نخستین اثر موسیقایی فرزاد آجری و مصطفی میرزاده با همکاری فرهنگ مشتاق نوازنده گیتار است.

مصطفی میرزاده خواننده مست برهوت دانشجوی دکترای زبان شناسی در پژوهشکده علوم انسانی ومطالعات فرهنگی تهران است.

فرهنگ مشتاق نوازنه گیتارالکتریک آکوستیک دیپلم هنرستان موسیقی سوره وعلمی کاربردی حوزه هنری است.

فرزاد آجری نوازنده گیتارالکتریک آکوستیگ، صدابردار و طراح گرافیک جلد است.

مدیریت تولید آلبوم هارد راک متال "مست برهوت" با موسسه راوی آذرکیمیا است که از امروزدر سراسر کشوردر فروشگاه‌های معتبر محصولات فرهنگی هنری پخش شده است.

آلبوم "مرد خونه" با صدای مهدی مرادی

آلبوم "مرد خونه" با صدای مهدی مرادی روانه بازار موسیقی شد.

مرادی در این آلبوم که قطعات آن از فضاهای شاد و احساسی برخوردار هستند، سعی داشته نگاه متفاوتی به مقوله موسیقی در ایران داشته و با ارائه سبکی متفاوت، مخاطبان بیشتری را با خود همراه نماید.

"مرد خونه" 9 قطعه دارد و پیش بینی می‌شود بتواند استقبال مخاطبان را به دنبال داشته باشد. پیش از این مهدی مرادی چند قطعه منتشر کرده بود که از این بین دو قطعه "عشق آخر" و "چه عیدی بشه امسال" مورد توجه علاقمندان موسیقی قرار گرفت.

در این آلبوم، ساحل لشگری، حامد مصباحی و مهریاب به عنوان ترانه سرا حضور دارند و آهنگسازی قطعات آن بر عهده مهدی مرادی، امین قباد، مهریاب و ساحل لشگری بوده است. امید حسینی، داریوش آقنده و الیاس شرافتی تنظیم قطعات این آلبوم را برعهده داشتند.

بازنشر آلبوم "اینک از امید" با صدای صادق شیخ زاده

به دلیل استقبال مخاطبین موسیقی ایرانی، آلبوم "اینک از امید" با آواز صادق شیخ زاده و آهنگسازی شاهین شهبازی باز نشر شد.

آلبوم "اینک از امید" که به تازگی روانه بازار موسیقی کشور شده با کسب رتبه دوم فستیوال ای سی ام اتریش در بخش آهنگسازی و آواز و نشان درجه یک خیام از دانشنامه فردریک لونورمان فرانسه توانست استقبال خوبی از مخاطبان موسیقی ایرانی را به همراه داشته باشد و به مرحله بازنشر برسد.

این آلبوم شامل قطعاتی چون "مقدمه"، "تصنیف مجلس انس"، "تصنیف شور اشتیاق"، "تصنیف آغازی دیگر" و دو قطعه ساز و آواز است که بر اساس اشعاری از حافظ ، مولانا و خیام شکل گرفته است.

در این اثر نوازندگانی چون شاهین شهبازی (سرپرست گروه، تار و سه تار)، مرتضی صنایعی (نی)، علی درویش نوری (عود)، فرشاد صارمی (کمانچه)، کوروش بزرگ پور (تمبک)، محسن پوربخت (سنتور) و مهدی نقشینه پور (دف، دایره و کوزه) به اجرا پرداخته‌اند.

پایان پیام/46