حسین علیشاپور، خواننده در گفت و گو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه‌ریزی برای برگزاری کنسرت در تهران وشهرستان‌ها هستم و قرار است بعد از ایام محرم و صفر به اجرای برنامه بپردازیم.

این خواننده در ادامه بیان کرد: این کنسرت‌ها در قالب ساز و آواز است؛ زیرا در چند سال اخیر مهم‌ترین دغدغه شخصی من بحث ساز و آواز است.

علیشاپور تاکید کرد: همچنین قرار است از الگوهای آوازی بر روی اشعار سپید استفاده کنم که با شاعران توانا در این زمینه صحبت کرده‌ام و قرار است به نتایج خوبی برسیم.

این خواننده خاطرنشان کرد: به نظر من آواز سنتی در عصر امروز بسیار کمرنگ شده است و طی پژوهش‌هایی که در این زمینه انجام دادم، قرار است در این کنسرت‌ها به آواز سنتی توجه ویژه‌ای شود.

حسین علیشاپور افزود: همچنین در این کنسرت ها با تکنوازان برجسته به صحنه می‌رویم که هادی منتظری (کمانچه)، محمد آدینه (تار)، کاوه شفیعی (سنتور)، محمدرضا شرایلی (تنبک)، زمان خیری (نی)، علیرضا ایربد (تار) از اعضا و نوازندگان گروه هستند. همچنین ساز این هنرمندان خصوصیت تکنوازی دارد و به همین دلیل به راحتی می‌توانیم مفهوم را به مخاطبان منتقل کنیم.

پایان پیام/46/ب