علی تفرشی؛ خواننده "سمفونی ایثار" در گفت و گو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین با اعلام خبر تولید آلبوم جدید خود گفت: هم اکنون مشغول ضبط آلبوم جدید خود هستم که با تاخیر به وجود آمده آن را با کیفیت بیشتر به دست مخاطبان خود خواهم رساند. این تاخیر به دلیل توجه بیش از حد من به کیفیت قطعات آلبوم است. چرا که بیش از کمیت، کیفیت اثر برایم ارزشمند است و از فکر و ایده جدید بیشتر از کمیت آثارم استقبال می کنم.

تفرشی در ادامه با اشاره به اینکه در انتشار آلبوم جدید خود قصد ندارد، عجولانه تصمیم بگیرد، گفت: این آلبوم در سبک جدید و کاملا متفاوت از آلبوم های قبلی من است و در فرم و ساختار نیز کاملا این تفاوت را لحاظ کرده ام تا علاوه بر اینکه امضای خود را در کارهایم داشته باشم، روندی جدید را آغاز کرده باشم.

خواننده "تردید" افزود: تلفیقی کار کردن؛ عمده ویژگی این آلبوم است که همواره از علایق من در موسیقی است. همچنین ضبط آن که به صورت آکوستیک صورت گرفته تمامی خواسته و سعی من در این آلبوم است که سعی کردم با وجود هزینه و زمان زیاد آن را انجام دهم. این آلبوم از شروع تا پایان توسط گروه ایده و با آهنگسازی من انجام شده است و شامل 9قطعه موسیقی است. اشعار آن از حضرت حافظ، مولانا، عطار، سعدی و هوشنگ ابتهاج انتخاب شده است و تنظیم آنها را نیز شخصا به عهده داشته ام.

تفرشی همچنین تاکید کرد: ترکیب سازهای آلبوم، ترکیبی از سازهای سنتی و پاپ است که توسط بهترین نوازنده های ایران و تماما به صورت آکوستیک انجام شده است. هزینه های آن را نیز شخصا پرداخته ام. تهیه کنندگی آن را نیزخودم به عهده دارم و تا کنون هزینه های بسیاری را متقبل شده ام. امیدوارم بعد از انتشار آلبوم بتوانم نتیجه این تلاشها را ببینم و این زحمات بازتاب داشته باشد.

تفرشی در پایان گفت: با توجه به اینکه برای انتشار این آلبوم عجله ندارم؛ احتمال این که آن را تا پایان سال منتشر کنم بسیار کم است. بنابراین زمان انتشار آن به سال آینده موکول خواهد شد. همچنین برنامه هایی نیز برای کنسرت دارم که اخبار آن نیز به زودی اعلام خواهد شد.

پایان پیام/43