به گزارش خبرگزاری هنر ایران، علیرضا قربانی از هنرمندان عرصه موسیقی کشورمان پیامی برای مردم زلزله‌زده استان بوشهر،‌ منتشر کرد. که در ذیل می‌آید:

این چه رازی است که هر بار بهار، با عزای دل ما می‌آید؟... و اینک مصیبتی دیگر در روزهای شکوفایی بهار...

بار دیگر حادثه‌ای دردناک، زلزله‌ای مصیبت‌بار در خطه­ مردمان بسیار خونگرم و مهربان بوشهر جان تعدادی از عزیزمان را به تلخی گرفت و خانواده‌های بسیاری را داغدار نمود. بدین وسیله درگذشت تعدادی از هموطنان عزیز را خدمت ملت شریف ایران و خانواده‌های محترم آنان تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از درگاه خداوند منان خواستارم.

همچنین «محسن شریفیان» آهنگساز و سرپرست گروه موسیقی لیان از دیگر هنرمندان عرصه موسیقی ضمن ابراز همدردی با هم استانی‌های خود در زلزله روز گذشته شهرستان دشتی، گفت: گروه لیان کمک نقدی خود را برای زلزله زدگان مهیا نموده و از عموم هموطنان و خصوصا هنرمندان جامعه ایران درخواست کرد تا نسبت به این مهم کمک‌های انسان دوستانه خود را دریغ ننمایند.

این هنرمند عرصه موسیقی که عواید کنسرت خود در جشنواره فجر سال گذشته را به هموطنان زلزله‌زده آذربایجان شرقی اهدا نموده بود، خاطرنشان کرد: هر چند که کمک‌های ما در برابر تلفات وارده شده این اتفاق ناگوار اندک به شمار می‌رود اما امیدوارم با کمک و همدلی مردم ایران، غمی از مصیبت وارد شده به مردم استان بوشهر کم شود.

پایان پیام/46