به گزارش هنرآنلاین،داریوش آذر (کنترباس)، روزبه اسفندار مز (کلارینت)، کاوه صالحی (گیتار)، مهیار طهماسبی (ویولنسل)، حسام الدین محمدیان پور (سازهای کوبه ای، آکاردئون و فلوت) و امید نعمتی (خواننده) اعضای اصلی این گروه را تشکیل می‌دادند؛ مهدی ساکی (خواننده و نوازنده گیتار)، میثم شیخی (خواننده) و شقایق صادقیان (فلوت) به عنوان هنرمندان مهمان در این اجرا گروه پالت را همراهی کردند.

در قسمت اول این کنسرت قطعات "شوفی"، "یادگار دوست"، "خسرو و شیرین"، "شباهنگام"، "آقای بنفش"، "باز باران" و "مثلث" و در قسمت دوم قطعات "قاصدک"، "آنا"، "سِوگیلیم"، "والس شماره یک"، "آفتاب می‌شود"، "درس علوم" و "هزار تا قصه اجرا" و در این میان قطعه یادگار دوست به خاطره حکیمی‌(نویسنده داستان کودک) تقدیم شد.

گفتنی است ،در طول سه شب اجرای این کنسرت که با استقبال مخاطبان مواجه شده بود، هنرمندانی چون سروش صحت، صابر ابر، هومن سیدی، رخشان بنی اعتماد، نوید مهر زاده، حبیب رضایی و کمال تبریزی به تماشای آن نشستند.

کنسرت گروه پالت در ادامه سیاست‌های برج آزادی برای حمایت از گروه‌های جوان از 17 تا 19 آبان در دو سئانس 19 و 21:30 در سالن اصلی برج آزادی روی صحنه رفت.

پایان پیام/45