به گزارش هنرآنلاین،کنسرت گروه کر در دو بخش کلاسیک با اجرای آثاری از موتسارت، شوبرت، هندل، فرانک و بخش ایرانی که شامل قطعات محلی با تنظیم هایی از آقاجانیان، باغچه بان، مارودیان اجرا خواهدشد.

کانون موسیقی فرهنگ سرای ارسباران در سال 80 اقدام به تشکیل گروه کر کرد، این گروه که از طریق فراخوان و برگزاری آزمون از میان متقاضیان شکل گرفت، در ابتدا با بیست و پنج عضو در محدوده های صوتی سوپرانو، آلتو ، تنور و باس تمرین های خود را آغاز کرد.

"گروه کر فرهنگسرای ارسباران" به رهبری مهدی قاسمی» و بابک اقدسی تا زمستان1384 فعالیت مستمر خود را ادامه داد و در طول این مدت کنسرت های متعددی اجرا کرد که از آن جمله می‌توان به اجرا در جشنواره موسیقی فجر 84 ، جشنواره سرود محله 84 و کنسرت در سالن اصلی فرهنگ سرای ارسباران در فروردین 1385 اشاره کرد، در پی سفر بابک اقدسی به اتریش، سرژیک میرزایان رهبری گروه کر فرهنگ سرا را به عهده گرفت.

سرژیک میرزاییان مدرس پیانو و دارای 22سال سابقه و دارای نشان درجه 1هنری از خانه موسیقی در سال 1350 در خانواده ای اهل موسیقی متولد شد و به تشویق پدر و مادرش از ده سالگی فراگیری نوازندگی پیانو را آغازکرد.

باشگاه موسیقی تهران عنوان برنامه ای است که تاکنون نشست های تخصصی موسیقی ، برزگداشت هنرمندان برجسته کشور در عرصه موسیقی، رونمایی و نقد آلبوم های موسیقی و ... را در فرهنگسرای ارسباران برگزار کرده است.

پایان پیام/46