به گزارش هنرآنلاین، در این مسابقه در گروه سنی 7 تا 9 سال یاس افکار از کانون شماره 2 بهبهان در رشته خوشنویسی، حدیث رضایی از کانون شماره یک بهبهان در رشته خوشنویسی،نسترن چنگلوایی از کانون شماره یک بهبهان در رشته نقاشی و حسام زبیدی از کانون مجتمع اهواز در رشته سفالگری حایز رتبه برتر شدند و در این بخش داوران این مسابقه از رضا رئیسی از کانون شماره یک بهبهان، زهرا خیریت از کانون شماره 3 بهبهان و نرگس رحیمی از کانون شماره یک بهبهان، همگی در رشته خوشنویسی تقدیر کردند.

در گروه سنی 10 تا 12 سال نیز نگین کریمی شوشتری از کانون شماره 2 اهواز در رشته خوشنویسی (خط درشت) و نازنین پیش قدم از کانون شماره یک شوشتر در رشته سفالگری به عنوان نفر برتر معرفی و همچنین آرین کاه کش مردان از کانون شماره 3 اندیمشک در رشته خوشنویسی (خط تحریری)، نگار مرادی از کانون شماره 4 اهواز در رشته خوشنویسی (خط تحریری)، ثنا فضیلت منش از کانون شماره 2 اندیمشک در رشته نقاشی و احمد آل کثیر از کانون شوش در رشته عکاسی شایسته تقدیر شناخته شدند.

هیأت داوران این مسابقه در گروه سنی 13 تا 15 سال مریم جباری از کانون شماره 2 شوشتر و کوثر منصورزاده از کانون گتوند هر دو در رشته سفال گری را به عنوان نفر برتر معرفی کردند.

همچنین در این بخش از نسترن شهرولی از کانون شماره 2 بهبهان در رشته خوشنویسی (خط درشت)، محبت چنگیزی از کانون شماره 2 بهبهان در رشته نقاشی، مهدی زاهد زاده از کانون شماره 2 شوشتر در رشته سفالگری، رضوان لاله زاری» از کانون شماره یک شوشتر در رشته سفالگری و سارا هدایتی نژاد از کانون شوش در رشته عکاسی نیز تقدیر شد.

در این مسابقه از لحاظ کسب رتبه‌های برتر و تقدیری استان‌های خوزستان و خراسان رضوی با کسب 20 رتبه، استان اصفهان با کسب 12 رتبه و استان آذربایجان غربی با کسب 11 رتبه جایگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

انتهای پیام/