به گزارش هنرآنلاین، سید عبدالله حسینی‌منفرد، سرپرست ارشاد بهبهان با اعلام این خبر گفت: با توجه به فرارسیدن بیست و چهارمین دوره جشنواره تئاتر استانی، 5 نمایش از شهرستان بهبهان به این جشنواره راه پیدا کردند که از این تعداد، 2 نمایش با موضوع دفاع مقدس به روی صحنه می‌روند.

وی افزود: این دو نمایش به نام‌های "بوطیقای ارسطو؛ به روایت من و ندا" و "یادداشت‌هایی بر شفای یک باور" هستند. نمایش اول به نویسندگی افشین القاسی و کارگردانی ساسان شکوریان که به‌مناسبت هفته دفاع مقدس و شرکت در بیست و چهارمین دوره تئاتر استانی خوزستان در پلاتو اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اجرا می‌شود.

حسینی‌‌منفرد ادامه داد: نمایش "بوطیقای ارسطو؛ به روایت من و ندا" کاری از گروه نمایش ناب، شرح حال یک مستندساز است که در حوزه دفاع مقدس فعالیت می‌کند. اسماعیل سخایی، ندا فرودی و اورانوس شرافت در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهبهان اضافه کرد: "یادداشت‌هایی بر شفای یک باور" به کارگردانی و نویسندگی مهرداد آراسته، کاری از گروه تئاتر مهر است. این نمایش شرح حال یک جانباز دفاع مقدس است که به‌منظور شفا به پابوس امام رضا(ع) می‌رود و در پایان داستان شفای جانباز در شهادت او که عهدی میان او و خداست، مقدر شده است.

وی تصریح کرد: مهرداد آراسته و مرضیه ساعد بازیگران نمایش "یادداشت‌هایی بر شفای یک باور" هستند. این نمایش نیز به‌مناسبت هفته دفاع مقدس و شرکت در بیست و چهارمین دوره تئاتر استانی از تاریخ 28 شهریورماه تا 3 مهرماه در تالار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/