به گزارش هنرآنلاین، سید علیرضا سجادی‌زاده در آیین افتتاح ساختمان اصناف شهرستان جم اظهار کرد: باید نهایت دقت و حساسیت را در نظارت بر بازار داشته باشیم تا مردم با بهترین شرایط خرید کنند.

وی افزود: راه‌اندازی نمایشگاه‌های بهاره کاری ارزشمند است که در سراسر استان صورت گرفته است و امیدواریم شاهد تداوم برپایی این نمایشگاه‌ها باشیم.

رئیس شورای اسلامی جم اضافه کرد: راه‌اندازی ساختمان اصناف جم امری ارزشمند بوده که با تلاش مسئولان شهرستان و پیگیری فعالان صنفی انجام گرفته است.

سجادی‌زاده خواستار ارتقای نمایندگی صنعت، معدن و تجارت جم به اداره شد و گفت: این امر گامی در راستای بهبود وضعیت اصناف و بازاریان است.

وی خواستار ساخت مجتمع فرهنگی هنری اصناف جم شد و ادامه داد: آماده اهدای زمین برای این مهم هستیم و از مسئولان ذی‌ربط انتظار همکاری و همراهی داریم.

فرماندار جم نیز ضمن قدردانی از حضور مسئولان کشوری و استانی، بر لزوم برنامه‌ریزی مناسب و نظارت بیشتر در ایام عید نوروز و تامین کالای شب عید تاکید کرد.

عبدالرسول زارع ادامه داد: چنانچه اصناف با ساخت مجتمع فرهنگی هنری موافقت کنند ما نیز در شورای برنامه‌ریزی کمک خواهیم کرد.

سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر نیز اظهار کرد: کارهای بزرگ صورت گرفته در این شهرستان بسیار عالی است اما نباید ما را در خواب غفلت ببرد و از این به بعد نیز باید تلاش بیشتری کنیم.

عباس تابش بر لزوم کمک برای ساخت مجتمع فرهنگی در جم تاکید کرد و افزود: از هیچ تلاشی برای راه‌اندازی این مجتمع دریغ نمی‌کنیم.

انتهای پیام/