به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی برج آزادی، آثار این هنرمند تلفیقی از هنر نقاشی و رادیولوژی است که تکنیک‌های آن قبل چاپ به صورت یکپارچه روی اثر پیاده‌سازی شده و سپس روی اسلاید رادیولوژی نقش بسته است.

نسرین نوش‌فر، دارای مدرک فوق لیسانس نقاشی است و 25 سال است که در این هنر فعالیت می‌کند و این ششمین نمایشگاه انفرادی او است.

وی در خصوص نمایشگاهش گفت: یک تصویرهایی هست که در ما زندگی می‌کند بدون آن که توجهی به آنها داشته باشیم. من خواستم این تصویرها را روی کاغذ بیاورم و فکر کردم بهترین وسیله‌ای که درون آدم‌ها را نشان می‌دهد، رادیولوژی است. با نگاه کردن به عکس‌های رادیولوژی ما درون موجودات رو می‌بینیم.

نوش‌فر ادامه داد: از زمانی که ایده این سبک کار به ذهن من رسید تا وقتی بتوانم اولین طرح را ارائه دهم 12 سال طول کشیده و در این میان تکنیک های بسیاری را امتحان کردم تا در نهایت به یک تکنیک موفقیت آمیز رسیدم. پس از آن در طی دو سال باقی طرح ها را ارائه دادم و در آنها از هنر اتفاقی استفاده کرده ام.

نمایشگاه آثار "نسرین نوش فر" با عنوان "چاپ نقش رادیولوژی" از 8 تا 22 مرداد در نگارخانه بوستان برج آزادی برپا می شود و علاقمندان می توانند همه روزه به جز شنبه ها از ساعت 9 تا 17 از این نمایشگاه بازدید کنند.