به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه آوای هنر سلامت، بنا به درخواست برخی از علاقه‌مندان به‌منظور مشارکت در این رویداد فرهنگی هنری، مهلت ارسال آثار به مسابقه طراحی پوستر ایدز به مدت هفت روز تمدید شد.

پیش از این مهلت ارسال آثار ۱۵ آذر ماه اعلام شده بود که دبیرخانه این رویداد، مهلت ارسال آثار را به روز یکشنبه ۲۲ آذر ماه تغییر داد.

موسسه آوای هنر سلامت با حمایت دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چندی پیش، اعلام کرده بود، نظر به ضرورت آموزش همگانی در زمینه پیشگیری و کنترل ویروس اچ.ای.وی (ایدز)، مسابقه طراحی پوستر با موضوع "ایدز" را به مناسبت روز جهانی ایدز برگزار می‌کند.

موسسه آوای هنر سلامت، چندی پیش با هدف تهیه و تولید سریال‌ها و فیلم‌های تلویزیونی، ویدیویی، انیمیشن، کوتاه، بلند و مستند اعم از داستانی، آموزشی، صنعتی و تاریخی و برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری به منظور بالابردن سطح دانش و بینش عمومی در حوزه نظام سلامت توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مدیر عاملی ابراهیم داروغه زاده تأسیس شد.

علاقه‌مندان با مراجعه به وب‌سایت www.honarsalamat.com یا عضویت در کانال تلگرام به نشانی telegram.me/AidsPosterContest می‌توانند اطلاعات بیشتری کسب کنند.

انتهای پیام/