به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، نمایشگاه "حضور؛ عکس‌های روحانیون دوره قاجار"؛ دربرگیرنده مجموعه‌ای از تصویرهای جذاب تاریخی، از روز سه‌شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ در نخستین موزه وقفی خصوصی ایران گشایش می‌یابد. تصویرهای این نمایشگاه حضور، عکس‌های روحانیون دوره قاجار را به روایت مجموعه خصوصی لیلا زندی و رامین صفری و منتخب آثار کتابخانه و موزه ملی ملک در آستانه دید مخاطبان قرار می‌دهد.

نمایشگاه "حضور؛ عکس‌های روحانیون دوره قاجار" به مناسبت ۲۵ آذر "روز عکس تاریخی"، از روز سه‌شنبه ۱۷ آذر تا روز پنج‌شنبه ۳ دی ۱۳۹۴ در کتابخانه و موزه ملی ملک برپا خواهد بود. همچنین یک نشست تخصصی با همین موضوع در روز چهارشنبه ۲۵ آذر از ساعت ۱۵ در سالن اجتماعات این گنجینه برگزار خواهد شد.

کتابخانه و موزه ملی ملک، بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران به شمار می‌آید. این گنجینه در محوطه تاریخی باغ ملی تهران به نشانی میدان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد جای گرفته است.

کتابخانه و موزه ملی ملک از همه علاقه‌مندان به موضوع‌های تاریخی و پژوهشگران و دوستداران عکس‌های تاریخی دعوت می‌کند از سه‌شنبه ۱۷ آذر تا پنج‌شنبه ۳ دی ۱۳۹۴ برای تماشای این نمایشگاه در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران حضور یابند.

انتهای پیام/