به گزارش هنرآنلاین ، اَسَر (بدونِ سَر/ بیپایان)، عنوان نهمین نمایشگاه انفرادی علیرضا آدم بکان است که در آن هفت تابلو از نقاشی‌های اخیر وی از مجموعه "هفتاد و دو تن- ها" با تکنیک‌های مرکب، آکریلیک، مداد و پاستل گچی روی بوم است که درونیات وی را در بستر اجتماعی با زبان ویژه‌ی نقاشانه‌اش به نمایش می‌گذارد.

علیرضا آدم بکان در بالغ بر ۳۰ نمایشگاه گروهی حضور داشته که در میان آن‌ها شرکت در نمایشگاه گروهی در گالری اِتان کوهِن نیویورک آمریکا در سال ۱۳۹۲، نمایشگاه ۱۰۰۱ رنگ هنر معاصر ایران در نیویورک امریکا در سال ۱۳۸۸ و آرت اسپیس لندن ۱۳۸۶ دیده می‌شود. او در سال‌های اخیر در آرت فرهای بین‌المللی معتبری در اروپا و منطقه خاورمیانه از جمله کانتمپورِری استانبول در سال‌های ۱۳۸۹، ۱۳۹۰ و ۱۳۹۴، اروپ آرت ژنو و آرت اینترنشنال استانبول دریچه‌ای تازه از نقاشی معاصر ایران را به تماشا گذاشته است.

نمایشگاه "اَسَر" عصر جمعه هشتم آبان ماه افتتاح می‌شود و تا سه‌شنبه دهم آذر ماه روى دیوار خواهد بود؛ علاقه‌مندان می‌توانند در روز گشایش ساعت ۱۶ تا ۲۱ از این آثار دیدن کنند؛ این نمایشگاه یکشنبه تا پنجشنبه ساعات ۱۱ تا ۲۰ و جمعه‌ها ساعات ۱۶ تا ۲۰ (نگارخانه شنبه‌ها بسته است) در گالرى اثر واقع در خیابان ایرانشهر، خیابان برفروشان، روبروی خانه هنرمندان، شماره ۱۶ دایر است.

انتهای پیام/