سرویس تجسمی ه نرآنلاین : مسعود ندافی در گفتگو با خبرنگار هنرآنلاین درباره نمایشگاه "حضور" گفت: 15 تابلو نقاشی به شیوه انتزاعی و با تکنیک اکرولیک و ماژیک و در ابعاد 70 در 70 را از مجموعه "حضور" به گالری رج آوردم.

وی با اشاره به نام نمایشگاه ادامه داد: این آثار از ناخودآگاه ذهنی من نشات گرفته است و بیشتر به درونیات و تخیل خودم و آنچه که احساس می‌کنم، بر می‌گردد و دوست دارم آن را در قالب این آثار به بیننده منتقل کنم.

این هنرمند نقاش با بیان این که "حضور" تاکید بر فقدان یک عزیز از دست رفته در زندگی دارد، اظهار کرد: من به شخصه در زندگی خودم شخص خاصی را از دست نداده‌ام که دلیل بر کار روی این آثار باشد بلکه کاملا به صورت ناخودآگاه این آثار شکل گرفت و هر آنچه که به ذهنم آمد را وارد بوم نقاشی کرده‌ام.

ندافی افزود: سعی کردم با فضای منفی که درآثارم وجود دارد، این فقدان را به اشکال مختلف نشان دهم. ندافی در بخشی از استیتمنت این نمایشگاه نوشته است: تصور حضور عزیزی که دیگر در کنار ما زندگی نمی‌کند، مسلما مسرت‌بخش خواهد بود. قدرت هنر در القای حس بودن در گذشته و حال دلخواه ما وصف ناپذیر است.

ندافی فارغ‌التحصیل گرافیک است و تاکنون یک نمایشگاه انفرادی عکاسی در گالری شیث و یک نمایشگاه انفرادی نقاشی را در گالری ایده‌ پارسی برگزار کرده است. او همچنین تجربه‌ شرکت در نمایشگاه گروهی عکاسی هنرجویان آموزشگاه ایده و دومین دوسالانه‌ تصویرگری نیایش را نیز در کارنامه‌ هنری خود دارد. نمایشگاه "حضور" تا 12 مرداد ماه در گالری رج برپا خواهد بود. انتهای پیام/