سرویس تجسمی هنرآنلاین : علاقه‌مندان می‌توانند با پوسترهایی مرتبط با دسته‌بندی‌های دوسالانه در این رویداد شرکت کنند.

پوسترهایی با موضوع مسائل و فعالیت‌های فرهنگی، هنری، سیاسی و اجتماعی؛ اندازهٔ پوستر‌ها نباید کوچک‌تر از ۴۰ در ۶۰ سانتی‌متر باشد و پوستر‌ها باید در سال‌های ۲۰۱۴ یا ۲۰۱۵ طراحی شده باشند.

پوسترهای منتشرنشده با موضوع "جنگ" و "انسان گرگ انسان*"؛ پوسترهای این دسته‌بندی باید در سایز ۵۰ در ۷۰ و در حالت عمودی باشند. این پوستر‌ها باید اوریجینال بوده و هیچ‌وقت چاپ نشده باشند. پوستر‌ها نباید هرگز در جایی اعم از شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ و وب‌سایت منتشر شده باشند.

سال ۲۰۱۵ صدمین سالگرد ورود ایتالیا به جنگ جهانی اول است. به همین خاطر از طراحانی که در دسته‌بندی دوم شرکت می‌کنند، درخواست می‌شود پوسترهایی با موضوع اعتراض و واکنش به جنگ، یا ارائهٔ راه حل در مورد جنگ، با تمرکز بر جملهٔ "اگر درون انسان‌ها جنگی وجود نداشته باشد، بین آن‌ها هیچ تنفر یا جنگی نخواهد بود"، طراحی و ارسال کنند.

طراحان گرافیک می‌توانند حداکثر ۳ پوستر به این رویداد ارسال کنند.

این دوسالانه به طور کلی هیچ دسته‌بندی‌ای مربوط پوسترهای طراحی شده برای رویداد‌ها و محصولات تجاری، خدمات و تبلیغات ندارد.

آثار باید در سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ طراحی شده باشند.

مهلت ارسال آثار تا تاریخ ۱۵ آوریل ۲۰۱۵ (۲۶ فروردین ۹۴) تعیین شده است.

فایل‌های دیجیتال باید به صورت جداگانه، با استفاده از این فرم، در سایت دوسالانهٔ پوستر ایتالیا، بارگذاری (ارسال) شوند. عرض فایل باید حداکثر ۳۵ سانتی‌متر یا ۷۲ dpi باشد. فایل باید در فرمت jpg/pdf. RGB بوده و سایز فایل حداکثر ۲ مگابایت باشد. در صورت پذیرفته شدن، طراح باید یک نسخهٔ چاپ‌شده از پوستر را به همراه فرم پرشدهٔ مربوط به پوستر به دوسالانه ارسال کند. همچنین یک فایل با وضوح بالا از پوستر نیز باید به آدرس ایمیلی که برای طراحان برگزیده فرستاده می‌شود، ارسال شود. عدم انجام این کار موجب حذف طراح از این رویداد خواهد شد. فایل فرم که در اینجا قرار دارد، باید پرینت شده و توسط طراح تکمیل شود و با چسب نواری به گوشهٔ پایینی اثر در سمت راست چسبانده شود. فرم باید به زبان انگلیسی یا ایتالیایی پر شود. صاحب اثر باید فرم را امضا کند. امضا کردن فرم به منزلهٔ پذیرفتن قوانین و شرایط این رقابت است. فرم نهایی ارسال پوستر به همراه پوستر چاپ‌شده باید لوله‌شده و در محافظ سخت، به همراه حفاظ گوشه برای هر پوستر ارسال شود که از آسیب دیدن پوستر جلوگیری کند. پوسترهای آسیب‌دیده پذیرفته نمی‌شوند. هزینه‌های ارسال و بیمه به عهدهٔ شرکت‌کنندگان است. اطلاعات پستی و نشانی ارسال برای طراحان برگزیده ایمیل خواهد شد.

جملهٔ "NO COMMERCIAL VALUE/SENZA VALORE COMMERCIALE" باید روی بسته‌بندی پوستر حک شود.

جوایز این رویداد به شرح زیر است:

دسته‌بندی یک جایزهٔ اول: مدال. دیپلم افتخار. کتاب‌های طراحی گرافیک جایزهٔ دوم: مدال. دیپلم افتخار جایزهٔ سوم: مدال. دیپلم افتخار

دسته‌بندی دو جایزهٔ اول: مدال. دیپلم افتخار. کتاب‌های طراحی گرافیک جایزهٔ دوم: مدال. دیپلم افتخار جایزهٔ سوم: مدال. دیپلم افتخار

انتهای پیام/