به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی پژوهشکده هنر، فصلنامه علمی-پژوهشی "کیمیای‌هنر" به مدیر مسئولی "سیدکمال حاج‌سیدجوادی" و سردبیری "سیدغلامرضا اسلامی" که در خردادماه سال جاری براساس مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری موفق به دریافت رتبه علمی- پژوهشی شد شماره فصل پاییز خود را به مقالات پژوهشی به زبان انگلیسی اختصاص داده است.

این مجله به انتشار مقالات تألیفی پژوهشگران و صاحب‌نظران در موضوعات نقد و نظریه هنر، حکمت و فلسفه هنر، مبانی نظری تاریخ هنر و مطالعات می‌ان‌رشته‌ای در حوزه هنر می‌پردازد. همچنین مقالات منتشر شده در این نشریه در پایگاه‌های استنادی جهان اسلام (ISC)، اطلاعات نشریات علمی کشور و پایگاه مجلات تخصصی مرکز تحقیقات علوم اسلامی نمایه می‌شود. گفتنی است مقالات این فصلنامه به صورت متن کامل (full-text) در وب‌سایت این فصلنامه به آدرس www. kimiahonar. ir قابل مشاهده و دریافت است.

براین‌ اساس از پژوهشگران و صاحب‌نظران دعوت می‌شود تا مقالات و پژوهش‌های تألیفی خود را در موضوعات فوق‌الذکر به زبان انگلیسی حداکثر تا سی‌ام مهرماه ۱۳۹۳ به دفتر این نشریه به نشانی خیابان ولی‌عصر (عج)، بالا‌تر از تقاطع امام خمینی (ره)، نبش کوچه شهید حسن سخنور، شماره ۲۹ ارسال نموده و به منظور کسب اطلاعات بیشتر با این پژوهشکده به شماره‌های ۲-۶۶۹۵۶۱۹۰ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/