سرویس تجسمی هنرآنلاین: رئوفه رستمی در این مجموعه به سراغ 12 دختر جوان رفته و از آن‌ها در فضاهای خصوصی و عمومی زندگی‌شان عکاسی کرده است. در این نمایشگاه ۱۲ عکس پرتره در سایز ۶۰ در۹۰ سانتی‌متر به نمایش گذاشته خواهد شد. در قسمت دوم نمایشگاه هم یک ویدئو به نمایش درخواهد آمد و قرار است عکس‌ها و ویدئو مکمل یکدیگر باشند.

در متنی برای معرفی این نمایشگاه آمده است: "و به آن وقت که راحله، صبا، ونوشه، گلنار، مریم، مشکات، صنم، گلبو، ر‌ها، ایران، شهرزاد، معصومه، آزاده، شقایق، زهرا، آلما، سعیده، هانیه، رعنا، نیلوفر، لیلا، سوسن، شیوا، پرستو، اعظم، سونیا، عارفه، پگاه، باران، می‌نا، غزاله، حنا، نسیم، مهناز، هما، نسیبه، تینا، فاطمه، شیدا، حوریه، نادیا، سرور، پریسا، ثنا، آوا، سروناز، افسانه، الهام، ساغر، مبینا، فتانه، نیوشا، هستی، هنگامه، عاطفه، سمیرا، طاهره، النا، رافعه، سمیه، فیروزه، مرجان، ترلان، کتایون، مائده، سپیده، رایکا، حمیده، مهرانه، یلدا، سارا، مژگان، سورمه، ترنج، پوپک، شیما، مارال، رئوفه و... در چهاردیواری‌شان قرار می‌گیرند. آرام می‌گیرند!"

رئوفه رستمی متولد ۱۳۶۴ در تهران و دانش‌آموختهٔ کار‌شناسی رشتهٔ عکاسی از دانشگاه هنر تهران است و از سال ۸۲ به طور حرفه‌ای عکاسی تئا‌تر و پرتره را دنبال کرده و این مجموعه نخستین نمایشگاه انفرادی او به شمار می‌رود.

این نمایشگاه تا ۸ مردادماه هر روز از ساعت ۱۱ تا ۲۰ دایر است. روز‌های شنبه گالری تعطیل است. گالری شیرین درخیابان ولنجک، کوچه هجدهم، پلاک ۹ واقع شده است.

انتهای پیام/320