به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی‌گالری پنجره در این نمایشگاه که نخستین نمایشگاه انفرادی است که گالری پنجره برپا می‌کند، 30 اثر از آثار محمد رضا جوادی نسب در ابعاد کوچک و بزرگ به نمایش در می‌آید.از ویژگی‌های آثار این هنرمند می‌توان از به کار بردن دست بوم های ابداعی برای خلق آثار و همچنین توانایی ایجاد تلفیقی میان هنر موسیقی عرفانی و خوشنویسی مینوی در نقاشیخط‌ها را نام برد.

شبنم غفاری،مدیر گالری پنجره درباره این نمایشگاه گفت: نمایشگاه هایی که تا به حال در گالری پنجره برپا شده است گروهی بوده و این نخستین نمایشگاه انفرادی یک هنرمند در این گالری است.

وی ادامه داد: در گالری پنجره ما دو رویکرد را دنبال می‌کنیم. یکی معرفی هنرمندان جوانی هنوز روی آنها سرمایه گذاری نشده اما خوش تکنیک هستند و آینده خوبی در عرصه هنر دارند و در این میان به هنرمندان شهرستانی هم توجه داریم.در کنار آن نمایشگاه هایی از آثار اساتید هنر نیز برپا می‌کنیم که نمایشگاه پیش رو از جمله این نمایشگاه هاست"

محمد رضا جوادی نسب متولد 1355 است و از سال 1369 با شروع آموزش خوشنویسی را نزد استاد بنی رضی در انجمن خوشنویسان کار خود را در این حیطه آغاز کرد و سپس طراحی را نزد استاد چلیپا آموخت. وی از سال 73 تا کنون به تدریس هنر در مدارس شهر تهران مشغول است. این استاد خوشنویسی تا کنون برپایی نمایشگاه حجمی‌در جستجوی علی (ع)،نمایشگاه انفرادی وادی هشتم،من مولانا و شرکت در چند نمایشگاه گروهی را در کارنامه خود دارد.

نمایشگاه نقاشیخط "نیمی ‌دف و نیمی ‌بوم،نیمی ‌من و نیمی ‌او" تا 19 اردیبهشت در گالری پنجره برپا خواهد بود و علاقمندان می‌توانند در ساعات ۱۴ تا ۲۰ به آدرس خیابان ظفر، انتهای فرید افشار، بابک شرقی، بن بست بابک، پلاک ۲۹ طبقه دوم، مراجعه کنند.

انتهای پیام/320