به گزارش هنرآنلاین ، خوش نشین در این نمایشگاه پنج حجم چوبی به شکل اتومبیل‌های قدیمی با ابعادی متفاوت ارائه داده است، او این اتومبیل‌ها را با نقاشی‌های گل و مرغ، تذهیب و مینیاتور دوره عباسی همراه کرده است.

در بعضی آثار این نمایشگاه ابتدا ورق طلا بر روی حجم‌ها زده شده و بعد رنگ اکریلیک بر روی آن‌ها آمده اما در بعضی دیگررنگ بصورت مستقیم بر روی آن‌ها گذاشته شده است.

خوش نشین با تلفیق اتومبیل‌های قدیمی و نقاشی سنتی ایران در آثار خود حسی نوستالژیک را زنده می‌کند. در واقع او اتومبیل‌های پارک شده که دیگر حرکت نمی‌کنند را با نقاشی‌هایی که روزی روح و احساس داشتند و دیگر جایگاه قبلی خود را ندارند همراه کرده است، وی در این نمایشگاه روح را سوار بر جسم کرده و خیال را حرکت داده است.

طاهره خوش نشین متولد ۱۳۶۰ می‌باشد. او کار‌شناسی حسابداری از دانشگاه آزاد دارد و در حدود ۱۰ سال است که به شکل حرفه‌ای نقاشی می‌کند. نمایشگاه "اتو منقوش" دومین نمایشگاه انفرادی او محسوب می‌شود. خوش نشین تاکنون در پنج نمایشگاه گروهی در موزه ملک، هجدهمین نمایشگاه قرآن، فرهنگسرای شهر و... شرکت داشته است. او عضو سازمان میراث فرهنگی کشوراست.

نمایشگاه حجم‌های "اتو منقوش" تا هجدهم اردیبهشت ماه در گالری مژده دایر خواهد بود و علاقمندان می‌توانند همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ از این آثار در گالری مژده واقع در سعادت آباد، علامه شمالی، خیابان ۱۸ شرقی، پلاک ۲۷، واحد یک دیدن کنند.

انتهای پیام/