به گزارش هنرآنلاین؛ محمد سعید ایزدی معاون وزیر راه و شهر سازی که مهمان این نمایشگاه بود. در حاشیه این نمایشگاه گفت : آنچه به این نمایشگاه اهمیت ویژه ای بخشیده حضور جمعی از معماران در کنار هم ، پشتکار و اهمیت دادن به مرتفع شدن مشکلات شهری ست که همه ما با آن رو به رو هستیم . این معماران دید متفاوتی را نسبت به محیط شهری و طبیعی در آثارشان ارایه داده اند .

او افزود : یکی از مهمترین دلایل حضور من در روز افتتاحیه این نمایشگاه ، برپایی چنین رویدادی در محل زیبا و پر انرژی فرهنگسرای نیاوران است . این محیط از نظر مکان جغرافیایی و محیطی دارای پتاسیل های بسیار بالایی است .

این نمایشگاه به صورت دوره ای در داخل و خارج از کشور هر 6 ماه یکبار برگزار می گردد.

دبیرخانه دایمی نمایشگاه عکس معمار عکاس در مجله معماری و ساختمان دایر است و احمد زهادی و امیر انوشفر دبیران برگزاری این دوره نمایشگاه هستند . همچنین هنرمندانی نظیر علی حمیدی مقدم، بابک زیرک، رضا شکوری، مریم غلامی، عادل فرهنگی، شهریار قدیمی، علیرضا قزل ایاغ، حبیبه مجدآبادی، رضا نجفیان، محمدرضا نیکبخت و زنده یاد تورج حمیدیان از شرکت کنندگان این نمایشگاه هستند.

معماران عکاس و علاقه مند به شرکت در دوره های بعدی نمایشگاه عکس" نگاه معمار" می توانند درخواست خود را به همراه فایل اثرشان به پست الکترونیک infi@memary.net ارسال کنند تا در جریان زمانبندی برنامه ها قرار گیرند. فروش حاصل از این نمایشگاه به نفع انجمن حمایت از کودکان کار است.

این نمایشگاه تا 12 اسفندماه در گالری شماره 2 فرهنگسرای نیاوران واقع در انتهای خیابان پاسداران، مقابل پارک نیاوران، فرهنگسرای نیاوران دایر است.

انتهای پیام/

320