به گزارش هنرآنلاین، حمدرضا کمره‌‌ای؛ دبیر کل جشنواره بسم‌الله گفت: نمایشگاه آثار مسابقه دهمین جشنواره بسم‌الله از روز جمعه بیست و یکم تیرماه در فرهنگسرای نیاوران به روی دیوار خواهد رفت.

وی افزود: امسال در سه نقطه شهر تهران، نمایشگاه آثار منتخب این رویداد هنری برپا خواهد شد که در نخستین قدم جمعه ۲۱ تیرماه آثار برتر این جشنواره در موسسه فرهنگی هنری اکو با حضور هنرمندانی از کشورهای عضو و نیز شرکت‌کنندگان در جشنواره بسم‌الله برگزار خواهد شد.

کمره‌ای ادامه داد: نمایشگاهی از آثار خوشنویسی، گرافیک و تصویرسازی ۳۱ تیرماه برای ۱۰ روز در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود و پس از آن در ۱۳ مردادماه همزمان با تحلیف رییس جمهور منتخب این آثار روی دیوارهای مجلس شورای اسلامی نصب می‌شود.

دبیر کل جشنواره بسم‌الله سخنرانان افتتاحیه موسسه اکو را سید محمد حسنی و دکتر حسین عارف ذکر کرد و گفت: دراین مراسم ما مهمان اکو هستیم و طی برنامه‌ریزی که آنها کرده‌اند سخنرانان این مراسم سید محمد حسینی، وزیر ارشاد کشورمان و نیز دکتر حسین عارف، رئیس موسسه اکو که به تازگی به این سمت رسیده است خواهند بود.

این مراسم ساعت 19 در موسسه اکو به آدرس تهران، خیابان اقدسیه (شهید موحد دانش)، خیابان ناز، پلاک 10 برگزار خواهد شد.

دهمین جشنواره هنری بسم‌الله در سه رشته گرافیک، خوشنویسی و تصویرسازی ماه رمضان امسال همزمان با برگکزاری دومین حراج هنرهای قرآنی و خوشنویسی در تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

320/32