به گزارش هنرآنلاین، دومین مسابقه عکس های شهر آسمان به منظور ارتقای فرهنگ بصری شهروندان تهرانی و استفاده از خلاقیت هنرمندان عکاس و ایجاد گذرگاه‌های هنری در ماه رمضان برگزار می شود.

در این مسابقه ملی عکس که شرکت برای تمامی عکاسان از سراسر ایران آزاد است، موضوع‌های مرتبط با ماه مبارک رمضان، همچون؛ فضاهای معنوی و روحانی، استقبال از ماه مبارک، غبارروبی مساجد، مناسبت‌های مذهبی ازجمله شهادت حضرت علی علیه‌السلام و میلاد حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام، رؤیت ماه، عید فطر و مراسم لیالی قدر و آداب و مراسم محلی افطاری و.... مدنظر قرار گرفته است.

هر شرکت کننده برای حضور در این رویداد هنری می‌تواند حداکثر ۱۰ قطعه عکس به دبیرخانه مسابقه ارسال کند و عکس‌ها می‌توانند رنگی، سیاه وسفید و به صورت دیجیتال یا آنالوگ باشند.

همچنین نمایشگاهی از آثار منتخب هیات داوران این مسابقه عکاسی، در یکی از گالری‌های معتبر شهر تهران در طول ایام ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد، ضمن آنکه از مجموعه‌ی آثار راه‌یافته به نمایشگاه، نمایشگاه‌های خیابانی و گذرهای فرهنگی در ماه مبارک رمضان، برپا می شود.همچنین از آثار برگزیده، کتابی نیز منتشر خواهد شد.

جوایز در نظر گرفته شده برای نفرات اول تا سوم این مسابقه به ترتیب 10، هشت و شش میلیون رالی در نظر گرفته شده است و علاقمندان برای حضور در این رویداد هنری می توانند با مراجعه به سایت zibasazi.ir نسبت به مطالعه فراخوان و چگونگی ارسال آثار اطلاعات کسب کنند.

انتهای پیام/

320/32