به گزارش هنرآنلاین، آلودگی هوا یکی از معضلات اصلی کلان شهرهای کشورمان شده است که هرروز بر ابعاد و عوارض جانبی آن افزوده می‌شود. دبیرخانه دائمی جشنواره‌های تخصصی عکس، وابسته به شرکت فرهنگ فیلم تهران، در راستای اهداف فرهنگی و هنری خود در نظر دارد جشنواره عکسی با عنوان "آلودگی هوا" برای به تصویر در آوردن زوایای مختلف آلودگی کلان شهر‌ها از نگاه عکاسان و با هدف ترویج فرهنگ حفاظت از هوای پاک و کنترل میزان آلوده کننده‌های هوا و تأثیرات آن بر جامعه شهری برگزار نماید.

تمامی عکاسان آماتور و حرفه‌ای می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

هر عکاس می‌تواند ۵ عکس بصورت رنگی یا سیاه و سفید با کیفیت ۷۲ dpi و فرمت JPG و حجم MB۴ همراه با فایل word از اطلاعات شخصی شامل: نام و نام خانوادگی، نشانی و تلفن تماس به پست الکترونیک alodegipic@gmail. com ارسال نماید. دبیرخانه جشنواره، ارسال کننده اثر را صاحب اثر می‌شناسد در صورت اثبات خلاف این امر مسئولیتی متوجه برگزارکننده نیست و شرکت در جشنواره به منظور پذیرش مقررات فراخوان است.

شرکت کنندگان در نظر داشته باشند که عکس‌ها باید رویکرد اسنادی خود را حفظ نموده و پردازش تصاویر نباید خدشه‌ای به این موضوع وارد نماید.

عکاسان باید آثار خود را حداکثر تا پایان وقت اداری ۳۰ بهمن ماه ۹۱ به پست الکترونیکی دبیرخانه دائمی جشنواره ارسال نمایند. هزینه شرکت در جشنواره برای هر عکس چهار هزار تومان در نظر گرفته شده که می‌بایست به یکی از شماره حساب‌های ۰۱۰۶۴۵۶۴۰۷۰۰۸ بانک ملی، ۲۰۱۸۱۰۳۶۷۸۵۴۱ بانک پاسارگاد و یا ۸۰۱۸۱۰۱۲۵۸۴۵۹۱ بانک سامان بنام شرکت علمی و فرهنگی فرهنگ فیلم تهران واریز شود.

به نفرات اول تا سوم در این جشنواره جوایز نفیسی اهدا خواهد شد و مابقی هنرمندانی که آثارشان به بخش نهایی راه یافته، گواهینامه حضور در جشنواره تقدیم می‌شود.

علاقه‌مندان جهت مشاهده جزئیات فراخوان و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www. farhangfilm. ir و یا با شماره‌های ۸۸۷۹۷۶۰۳ و ۶ تماس حاصل نمایند.

چند نگاه چند تجربه ۱ و۲، نگاه اول، آسمان مال من است و نمایشگاه استانبول و همچنین جشنواره عکس بوی عیدی و آخرین برگ درخت، عناوین نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های برپا شده در یکسال اخیر است که توسط دبیرخانه دائمی جشنواره‌های تخصصی عکس برگزار شده بود.

انتهای پیام/31/34