به گزارش هنرآنلاین، این نمایشگاه با عنوان نَردِ خاطره‌ها؛ انعکاس‌های این‌همانی‌ در گالری سین افتتاح می‌شود.

دل‌زنده تازه‌ترین آثار عکاسی خود را به صورت یک چیدمان تعاملی در گالری سین به نمایش گذاشته است. این نمایشگاه تأملی است بر مفهوم سلف پرتره و رابطهٔ عکاسی و خاطره.

در مقدمه نمایشگاه آمده است: عوامل تداعی‌گرِ تصادفی، نقش مهمی در احضار خاطره‌های ما دارند، همانگونه که مواجههٔ اتفاقی با انعکاس تصویرمان در آینه یا ویترینِ مغازه. یک عکس از ده‌سالگی یا بیست‌سالگی تا چه اندازه هویت ده‌ساله یا بیست‌سالهٔ ما را تصویر می‌کند؟ واکنش مخاطب در مواجهه با عکسی از خاطره‌ای از ما چگونه بر این هویت اثر می‌گذارد؟ این نمایشگاه پیشنهادی است برای تعامل مخاطب، به عنوان یکی از عوامل تصادفی، در شکل‌دهی به هویتی که میان خاطره‌ها پنهان مانده است. سیامک دل‌زنده، متولد 1352 تهران، عکاس و منتقد هنری، فارغ التحصیل رشته‌های عکاسی و تاریخ هنر از دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه کنکوردیای کاناداست. سابقهٔ حضور در چندین جشنوارهٔ هنری و نمایشگاه‌های گروهی و انفرادی در شهرهای مونترآل و تورونتو‌ را در کارنامه‌ی‌ هنری خود دارد.

این نمایشگاه تا 17 دی‌ماه برپاست و علاقه‌مندان از ساعت 15 تا 19 هر روز می‌توانند از این آثار دیدن کنند. گالری پنج شنبه‌ها تعطیل است.

انتهای پیام/31/34